گروه های خبری
آرشیو
کد خبر:13961004273128084

موسسه زبان آفاق ، سالگردش را جشن گرفت

جشن دهمین سالگرد فعالیت موسسه زبان آفاق

این جشن با محوریت بزرگداشت دهمین سال فعالیت موسسه زبان آفاق در تاریخ 30 آبان در سالن همایش‌های پژوهشکده‌ی فرهنگ و هنر و معماری و با حضور شخصیت‌های برتر برگزار شد. وبسایت جدید موسسه و دوره‌ی تخصصی ITC تربیت مدرس حرفه‌ای که از ابتدای دی ماه در این موسسه برگزار می‌شود در این مراسم رونمایی و معرفی شدند.
جشن دهمین سالگرد فعالیت موسسه زبان آفاق

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی زبان آفاق، اسدالله بردبیشه، مدیرعامل مجموعه درباره برنامه‌ی دهمین سالگرد فعالیت این مجموعه گفت: موسسه‌ی زبان آفاق بعد از حدود یک دهه حضور فعال و مؤثر در زمینه ی  آموزش زبان انگلیسی و با مخاطبان بی‌شمار در این حوزه‌ هم‌اکنون به عنوان یک برند صاحب سبک در بازار شناخته می‌شود.
مدیرعامل موسسه زبان آفاق  با اشاره به چارچوب اجرایی این جشن گفت: این رویداد با شعار جشن بزرگداشت دهمین سال فعالیت موسسه زبان آفاق و با هدف رونمایی از وب سایت جدید موسسه و معرفی دوره ی تخصصی ITC  تربیت مدرس حرفه ای با حضور اساتید و پرسنل موسسه برگزار شد.

او تصریح کرد: ده سال فعالیت مستمر و مداوم در زمینه‌ی آموزش تخصصی زبان در کلیه مقاطع سنی با تمرکز بر گروه سنی کودک و نوجوان و تربیت و آموزش زبان آموزان ممتاز موسسه به عنوان مدرسان حرفه‌ای و ایجاد موقعیت شغلی برای آنها در این آموزشگاه به عنوان مدرس، سرمایه‌ی ارزشمندی برای خانواده‌ی آفاق است و ما تلاش کردیم  برای احترام به این همراهی ده ساله، با برگزاری تخصصی‌ترین دوره‌ی تربیت مدرس حرفه‌ای زبان و طراحی وب سایت رسمی موسسه در سالگرد ده سالگی آفاق، جهت ارتباط بهتر با زبان آموزان و والدین محترمشان قدمی شایسته در این مسیر برداریم.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با روابط عمومی موسسه‌ی زبان آفاق، به شماره 88974623 - 88978965 - 021-5148 تماس برقرار کنند.


انتشار محتوا: اخبار رسمی
مرتبط ها