گروه های خبری
آرشیو
کد خبر:13970416303710005

درخشش کسب‌وکارهای ایرانی در رسانه‌ها

هدیه میلیونی اخبار رسمی به کسب‌وکارهای ایرانی

اخبار رسمی، در راستای حمایت از کسب‌وکارهای ایرانی، بسته‌های رسانه‌ای جدیدی متشکل از رسانه‌های برتر را با تخفیف 50درصدی به مدت دو هفته در نظر گرفته است. این کمپین، شامل دو بسته اوج (8 میلیون تومان) و فراز (5 میلیون تومان) است.
هدیه میلیونی اخبار رسمی به کسب‌وکارهای ایرانی

اخبار رسمی در راستای حمایت از کسب‌وکارهای ایرانی به مدت دو هفته با حمایت رسانه‌های برتر کشور، امکان جدیدی را فراهم کرده است تا کسب‌‌وکارها بتوانند با تخفیف 50درصدی، با انتشار اخبار خود در رسانه‌های برتر، بدرخشند. کسب‌وکارهای ایرانی با اجرای کمپین رسانه‌‌ای خود در اخبار رسمی می‌توانند از این فرصت استثنایی برای انتشار خبر خود نهایت استفاده را ببرند.

در این راستا، دو بسته جدید به خدمات اخبار رسمی اضافه شده است. «بسته اوج» شامل 8 میلیون تومان تخفیف و «بسته فراز» شامل 5 میلیون تخفیف خواهد بود.

رسانه‌های حاضر در بسته اوج شامل خبرگزاری تسنیم، اقتصاد نیوز، خبرگزاری فارس، خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری مهر، تابناک، خبرگزاری خبرآنلاین، عصر ایران، افکارنیوز، انتخاب، فردا، الف، دنیای اقتصاد، فرارو، خبرگزاری دانشجو، تابناک باتو، شفاف، خبرگزاری ایلنا، تجارت نیوز، بازتاب، خبرگزاری دانا و اعتدال است.

رسانه‌های حاضر در بسته فراز شامل خبرگزاری فارس، خبرگزاری مهر، تابناک، خبرگزاری خبرآنلاین، عصرایران، انتخاب، الف، فرارو، پارسینه، تجارت نیوز و بازتاب است.

شرکت‌های ایرانی، برای استفاده از این فرصت می‌توانند به سایت اخبار رسمی مراجعه کرده و بعد از ثبت نام خود، اخبار کسب‌وکارشان (خبر، مقاله، رپورتاژ آگهی، ویدئو، اینفوگرافیک، مصاحبه و... ) را در رسانه‌های برتر منتشر کنند. برای این کار کافی است با انتخاب یکی از کمپین‌های پایه و یکی از بسته‌های ویژه «حمایت از کسب‌وکار ایرانی» خبرساز شوند.

شایان ذکر است اخبار رسمی از طریق ویترین‌‌های خبری و ارسال خبر به خبرنگاران رسانه‌ها به پر بازدید شدن اخبار کمک خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با واحد پشتیبانی و مشاوره اخبار رسمی از طریق شماره‌ 22886635 تماس گرفته و یا به سایت www.akhbarrasmi.com مراجعه کنند.


انتشار محتوا: اخبار رسمی
مرتبط ها