گروه های خبری
آرشیو
کد خبر:139901094709814884

راهنمای انتخاب شرکت پشتیبانی شبکه

گروه مهندسی پارمونت با بیش از 15 سال تجربه در زمینه راه اندازی و پسیو، پشتیبانی و نگهداری و امنیت شبکه به عنوان یکی از برترین شرکت‌ها در این حوزه محسوب می‌شود. ضمن اینکه این مجموعه با 6 سال سابقه در زمینه طراحی وبسایت‌های حرفه‌ای و فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی به عنوان بهترین گروه مهندسی یاد می‌شود.
راهنمای انتخاب شرکت پشتیبانی شبکه

 چگونه می‌توان یک پشتیبانی شبکه حرفه‌ای و معتبر انتخاب کرد؟

پشتیبانی شبکه عبارتی است که بعد از راه اندازی شبکه‌ها بسیار زیاد شنیده می‌شود. بعد از راه اندازی شدن شبکه، شما به یک پشتیبان شبکه نیازمند هستید که بتواند در تمام مشکلات شما را همراهی کند. اما آیا پشتیبانی شبکه در ایران مفید است؟ در بسیاری از مواقع که به مدیران گفته می‌شود پشتیبانی بگیرید می‌گویند: «پشتیبانی در ایران معنی ندارد.» در بسیاری از مواقع بسیاری از مدیران نیز با مفهوم خدمات شبکه آشنا نیستند. 

اول تعریف پشتیبانی شبکه

با گسترش استفاده از کامپیوتر، شبکه، اینترنت و به‌طورکلی فناوری اطلاعات (IT) در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات این نیاز احساس می‌شود که فردی به‌عنوان متخصص فنی و پشتیبان شبکه‌های کامپیوتری در شرکت‌ها و سازمان‌ها حضورداشته باشد. حال اگر شرکت شما به قدری بزرگ نیست که بخواهید یک کارشناس IT را به‌صورت تمام وقت به استخدام خود درآوردید شرکت‌هایی هستند که به‌صورت عقد قرارداد این امکان را فراهم می‌آورند که در صورت نیاز مشکلات شمارا به‌صورت پاره‌وقت حل کنند.

اما همان طور که گفته شد در بسیاری از مواقع تا نام پشتیبانی می‌آید، مدیران سازمان‌ها می‌گویند پشتیبانی در ایران معنی ندارد. اما واقعا چرا باید مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها از متد پشتیبانی در ایران رضایت ندارند؟

دلیل عدم رضایت از پشتیبانان شبکه در سازمان چیست؟

  • عدم حضور به‌موقع تکنیسین‌ها برای رفع مشکلات پیش آمده
  • عدم مسئولیت‌پذیری در قبال طیف مشکلات پیش‌آمده و شانه خالی کردن از رفع آن‌ها
  • امتناع از دادن سرویس‌های خدماتی سخت‌افزاری و passive
  • دریافت هزینه‌های ساعتی برای رفع مشکلات
  • عدم اجرای صحیح کار و …

سازمان‌ها به دلیل موارد بالا معمولا از خدمات پشتیبانی احساس رضایت نمی‌کنند. اما در بسیاری از موارد باید گفت وجود یک پشتیبان برای سازمان یک حسن بزرگ حساب می‌شود زیرا اصل پشتیبانی خوب است اما مهم این جا این است که پشتیبانان وظایف خود را به موقع و درست انجام دهند. اما تا به حال به این فکر کرده‌اید که وظایف پشتیبانان چیست؟ شما به عنوان یک مدیر سازمان و یا شرکت باید اول بدانید که وظیفه یک پشتیبان چیست و باید بدانید که یک پشتیبان باید چه مهارت‌هایی داشته باشد تا بتوانید ببینید آیا پشتییبان شما وظیفه شما را درست انجام می‌دهد یا خیر؟

وظایف پشتیبانی شبکه 

پشتیبان‌های شبکه وظایفی را بر عهده دارند که باید در سازمان‌ها آن‌ها را انجام دهند. برخی از این وظایف هم عبارتند است : نگهداری و حفاظت از شبکه، حفاظت از تمامی سیستم‌های سازمان یا شرکت، ارتقاء زیر ساخت ارتباطات شرکت یا سازمان، نصب و راه اندازی نرم افزار و سخت افزار جدید ( سرور، پرینتر، تجهیزات کامپیوتری و …)، طراحی و نصب و نگهداری ارتباطات، اشتراک فایل و منابع اطلاعاتی، رفع ایرادات شبکه، آینده نگری و رفع نیازهای آتی شبکه. پارمونت می‌تواند در همه زمینه‌های گفته شده همراه بسیار خوبی برای شما باشد.

آیا از اهمیت داشتن یک وب سایت حرفه‌ای برای رشد کسب‌وکارتان آگاه هستید؟

بدیهی است که طراحی درگاه اینترنتی یا همان وب سایت نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در جذب مشتری و بازاریابی و تجارت الکترونیک دارد. این درگاه اینترنتی است که درگاهی برای ارتباط مجازی بین شما و سرمایه اینترنتی است. یک بستر اینترنتی هنگامی موفق خواهد بود که بر مبنای علمی و اصول حرفه‌ای طراحی شود. بدین ترتیب به وسیله آن  شما خواهید توانست کاربرانی دائمی را جذب کرده و باگذشت زمان رشد و پیشرفت کنید.

چرا به طراحی وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی برای رشد کسب‌وکار خود نیاز دارید؟

بیل گیتس: «اگر کسب‌وکار شما در اینترنت حضور ندارد به‌زودی از صحنه روزگار محو خواهید شد.»

این سخن از مدیرعامل غول تکنولوژی جهان، مایکروسافت نشان‌دهنده جهش ناگهانی کسب ‌وکار در فضای وب است. اما این مسئله چه ارتباطی به طراحی وب‌سایت دارد؟

بهتر است پاسخ این سؤال را با سؤالی دیگر داد: هنگامی‌که شما نیاز به‌وسیله یا خدمات خاصی دارید در ابتدا برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر چه می‌کنید؟

بدیهی است که شروع به جستجو می‌کنید. همه به‌خوبی میدانند که بزرگ‌ترین و در دسترس‌ترین مرجع برای جستجو، سرچ در اینترنت است. روزانه هزاران صفحه جدید با اطلاعات تازه‌تر در وب راه‌اندازی و بارگزاری می‌شوند. با درک این موضوع به خوبی می‌توان نتیجه گرفت که طراحی سایت حرفه ای تاثیر بسیار مهمی در توسعه و رشد کسب و کار خواهد داشت. 

علاق مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با گروه تحقیق پشتیبانی شبکه پارمونت در ارتباط باشند.


انتشار محتوا: اخبار رسمی

پایگاه خبری «اسپوتنیک» گزارش داد:« یک کاروان نظامی آمریکا مرکب از ۵۰ کامیون با پشتیبانی بالگردهایی نظامی وارد خاک سوریه شد و به سمت شهر الشدادی در جنوب استان الحسکه رفت».

اسپوتنیک به نقل از «طالب زیفا» تحلیلگر سیاسی سوریه می‌گوید که تحرکات نظامی اخیر آمریکا در پیرامون چاه‌های نفت نوعی از فشارهای آمریکا بر دولت سوریه برای پذیرش معامله قرن و کاهش روابط خود با ایران است.

مرتبط ها