گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 1242

سازمان ملی جوانان در بحث ازدواج ستادی عمل می کند

سازمان ملی جوانان یک دستگاه فرابخشی وستادی است . این سازمان به واسطه ظرفیتهایی که دارا است نمی تواند کار اجرایی انجام دهد. اگر سازمان ملی جوانان به صورت مستقیم قصد ورود به مقوله ازدواج به صورت عملیاتی را داشت باید منابع مالی در اختیار آن قرار می گرفت.

خبرنامه دانشجویان ایران:امیدی گفت: سازمان ملی جوانان در بحث امور جوانان ستادی عمل کرده و در صورت ورود عملیاتی نیاز به بودجه مستقیم دارد.

مجید امیدی مدیر کل امور فرهنگی سازمان ملی جوانان درگفت و گو با«خبرنامه دانشجویان ایران»به نقل ازبرنا،با بیان این مطلب افزود: سازمان ملی جوانان یک دستگاه فرابخشی وستادی است . این سازمان به واسطه ظرفیتهایی که دارا است نمی تواند کار اجرایی انجام دهد. اگر سازمان ملی جوانان به صورت مستقیم قصد ورود به مقوله ازدواج به صورت عملیاتی را داشت باید منابع مالی در اختیار آن قرار می گرفت.

وی ادامه داد: دولت در بحث ازدواج دستگاه هایی را موظف به ورود به این مقوله کرد و یکی از این ارگانها را می توان صندوق مهر امام رضا دانست . افزایش وام ازدواج در نتیجه پیشنهاد سازمان ملی جوانان و موافقت دولت بود. افزایش یک میلیونی وام ازدواج در ابتدا رایزنی ها وفعالیتهایی بود که سازمان ملی جوانان انجام داد و پیشنهاد آن را در اختیار هیات دولت قرار داد.

امیدی فرهنگ سازی برای ازدواج را یکی از وظایف سازمان ملی جوانان دانست وتاکید کرد: ایجاد بستر درست در ازدواج ، اصلاح نگرش های نخبگان ومرجع به ازدواج ، انجام پژوهش های میدانی و سازمانی از دیگر وظایف سازمان ملی جوانان در بحث ازدواج است. سازمان به عنوان رصد خانه ای برای جوانان و مسائل آنها است. ما در حوزه های مختلفی فعالیت می کنیم که براساس رصدی که انجام می شود آنها را اولویت بندی می کنیم.

مدیر کل امور فرهنگی سازمان ملی جوانان در پایان تصریح کرد: بر اساس مطالعات واقعی راهبردها را مشخص و بر اساس آنها برنامه ریزی می کنیم و این برنامه ریزی به مرور زمان به جامعه ارائه می شود.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری