گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 169673

در اطلاعیه بسیج دانشجویی 30 دانشگاه تهران،

دعوت دانشجویان برای حضور باشکوه اقشار مردم در مراسم وداع با شهدا و امضای طومار حمایت از گزاره برگ ملی

بسیج دانشجویی 30 دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از گزاره برگ ملی، از عموم دانشجویان و امت انقلابی جهت حضور در مراسم وداع با شهدا که امشب بعد از نماز مغرب و عشا در دانشگاه تهران برگزار می شود و امضای طومار حمایت از این گزاره برگ دعوت کرد.

خبرنامه دانشجویان ایران: بسیج دانشجویی 30 دانشگاه تهران در بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از گزاره برگ ملی، از عموم دانشجویان و امت انقلابی برای حضور در مراسم وداع با شهدا در دانشگاه تهران و امضای طومار حمایت از این گزاره برگ دعوت بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، بسیج دانشجویی 30 دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از گزاره برگ ملی، از عموم دانشجویان و امت انقلابی جهت حضور در مراسم وداع با شهدا که امشب بعد از نماز مغرب و عشا در دانشگاه تهران برگزار می شود و امضای طومار حمایت از این گزاره برگ دعوت کرد.

این تشکل‌های دانشجویی در ابتدای بیانیه خود اعلام کردند: ما دانشجویان بسیجی و انقلابی دانشگاه‌های تهران با علم به خطوط قرمز ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب در قبال مذاکرات هسته‌ای، بار دیگر ضمن حمایت از هرگونه ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته‌ای در برابر زیاده‌خواهی دشمنان ایران اسلامی، این خطوط را به فرزندان انقلاب گوشزد می کنیم.

30 تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران با بیان اینکه هر چند 12 سال مذاکره و گفتگو و دادن انواع امتیازات در برهه های زمانی متعدد تا کنون ثابت کرده است که دشمن به دنبال حل مسأله نیست و اهداف دیگری در سرمی پروراند، اعلام کردند: اما بار دیگر رهبری هوشیار و حکیم انقلاب اسلامی با نرمش قهرمانانه برای اتمام حجت به دشمنان و از بین بردن بهانه‌های آنان مسیر مذاکره را گشودند تا به جهانیان ثابت شود، دشمنان این ملت از پیشرفت و اقتدار آنان در هراسند و بهانه‌های دروغین آنها، هدف شومی را به دنبال دارد.

این دانشجویان بسیجی انتشار گزاره برگ ملی مردم ایران را در راستای حمایت از مذاکره کنندگان هسته‌ای و دفاع از حقوق حقه کشور عنوان کردند و گفتند: این گزاره‌برگ ملی برای اطمینان از نتایج مذاکرات در مقابل گزاره برگ جعلی آمریکا منتشر شده است تا مردم جهان واقعیت را بدانند و معلوم باشد که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید مقصر اصلی آمریکاست.

در بیانیه بسیج دانشجویی 30 دانشگاه‌ تهران بر لزوم پایبندی تیم هسته‌ای کشور بر خطوط قرمز ترسیم شده رهبری تاکید و عنوان شد: ما از 6 اصل مطرح شده در گزاره‌برگ ملی از جمله اینکه تمام تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی باید یکجا و هم زمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو (نه تعلیق)شود، دستاوردهای هسته‌ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود، هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت‌های علمی و فنی در امور هسته‌ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد، هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین‌المللی اعمال نشود، هیچگونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست و توافق هسته‌ای باید بازگشت‌پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم، حمایت قاطع خود را اعلام می‌کنیم.

دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران در پایان این بیانیه ضمن دعوت از عموم دانشجویان انقلابی و امت شهیدپرور ایران اسلامی جهت حضور در مراسم وداع با شهدا در دانشگاه تهران اعلام کردند: در این مراسم طومار بزرگ حمایت از گزاره برگ ملی توسط دانشجویان و مردم انقلابی رونمایی و امضا خواهد شد.

- بسیج دانشجویی دانشگاه تهران
- بسیج دانشجویی دانشگاه شریف
- بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت
- بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
- بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس
- بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی
- بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
- بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی
- بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
- بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی مالک اشتر
- بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی
- بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد
- بسیج دانشجویی دانشگاه سوره
- بسیج دانشجویی دانشکده خبر
- بسیج دانشجویی دانشکده صدا و سیما
- بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی
- بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)
- بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله
- بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تهران
- بسیج دانشجویی دانشگاه هنر
- بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س)
- بسیج دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ
- بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
- بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران
- بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات
- بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب
- بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
- بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران شرق
- بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران غرب
- بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی تهران

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری