گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 200581

وام 23 میلیونی به متاهلین دانشگاه علم و صنعت

معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: در دانشگاه علم و صنعت خوابگاه متاهلی نداریم و به جای آن ۲۳ میلیون تومان وام به افراد متقاضی تعلق می‌گیرد.

خبرنامه دانشجویان ایران: جناب آقای حبیب الله اکبری معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت طی سخنانی اظهار داشت: دانشگاه علم و صنعت برای دانشجویان متاهل خوابگاه متاهلی ندارد و در عوض آن وام ۲۳ میلیونی برای این دانشجویان در نظر گرفته ایم، که ۱۶ میلیون آن از طرف دانشگاه و ۷٫۵ میلیون تومان آن از طرف صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می شود. وی در ادامه گفت تا کنون به همه ی متقاضیان وام پرداخت شده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: در دانشگاه علم و صنعت خوابگاه متاهلی نداریم و به جای آن ۲۳ میلیون تومان وام به افراد متقاضی تعلق می‌گیرد.

حبیب الله اکبری معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص خوابگاه های متاهلی اظهار داشت: خوابگاه متاهلی در دانشگاه علم و صنعت ایران وجود ندارد اما به افرادی که متقاضی خوابگاه متاهلی هستند، دانشگاه حدود ۱۶ میلیون تومان وام می دهد و صندوق رفاه دانشجویان هم که ۷٫۵ میلیون تومان وام می دهد که جمعاً ۲۳٫۵ میلیون تومان می شود.

وی افزود: شرایط باز پرداخت این وام همانند وام های دیگر است یعنی دانشجو باید تا پایان دوره تحصیلی خود آن را تسویه نماید.

معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص آمار متقاضیان وام متاهلی بیان کرد: ۸۰ نفر برای وام متاهلی متقاضی داشتیم که به همه این افراد وام پرداخت شد و ۱۰ الی ۱۵ نفر دیگر هم در حال طی مراحل وام خودهستند که پس از گذراندن مراحل وام به آنها تعلق می‌گیرد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.