گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 218396

کتابخانه دانشجویان ایران/ کتاب صد و نود و هفتم

برای روز دانشــــجو بخوانید

برای روز دانشجو می‌شود پیشنهادات زیادی برای مطالعه کتاب مطرح کرد؛ کتاب‌هایی با مضامین مختلف که از تاریخچه جنبش دانشجویی گرفته تا دسته‌بندی‌های سیاسی یا جناحی که هر دانشجو باید از آنها سر در بیاورد

خبرنامه دانشجویان ایران: برای روز دانشجو می‌شود پیشنهادات زیادی برای مطالعه کتاب مطرح کرد؛ کتاب‌هایی با مضامین مختلف که از تاریخچه جنبش دانشجویی گرفته تا دسته‌بندی‌های سیاسی یا جناحی که هر دانشجو باید از آنها سر در بیاورد اما شاید برای روز دانشجو بتوان موضوعات دیگری را نیز پیشنهاد داد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ بسته ایده بخش روز دانشجو محصول جدید هسته توانمندسازی حرکت های جهادی در آستانه ی 16 آذر، روز دانشجو تولید شد.

این بسته  که در قالب یک کتاب است، با جمع‏ آوری تجربیات و ایده‏ های گروه‏ ‏های جهادی، مجموعه‏ ای از فعالیت‏های پیشنهادی را  برای اجرا در روز دانشجو در اختیار گروه های جهادی قرار می دهد.

در مقدمه ی این بسته آمده است:
همه ساله در روز دانشجو برنامه های متنوع و مختلفی با موضوعات سیاسی و بعضا جنجالی از سوی تشکل های دانشجویی برنامه ریزی می شود که می توان گفت بخشی از آن با نیاز واقعی جامعه و دانشجویان فاصله دارد. با نگاهی به تاریخ 16 آذر و وقایع اتفاق افتاده در آن، می توان دریافت که در این روز دانشجویان در پاسخ به دخالت های استکبار و در مقابله با وابستگی کشور به بیگانگان که مشکل اساسی کشور در آن زمان بوده است به پا خواسته اند و تا بذل جان پیش رفته اند.

با توجه به این تاریخچه و اهمیت حفظ این رویه در پرداختن به نیازهای اساسی جامعه توسط دانشجویان، نیاز است تا با انجام فعالیتهایی در این خصوص به تجدید روحیه خدمترسانی به جامعه توسط دانشجویان اقدام نمود. در همین خصوص هسته توانمندسازی حرکتهای جهادی با ارائه فراخوان ایده و تجربه و برگزاری جلساتی در خصوص فعالیتهای قابل اجرا توسط  گروههای جهادی در 16 آذر، تعدادی از ایده های قابل اجرا را در دو محیط دانشگاه و مناطق حاشیه شهر و محروم را جمع آوری، تولید و ارائه نموده است.

کلیه دانشجویان می‏‌توانند با ارسال تصاویری از اقدامات صورت گرفته و یا ایده‏ها و تجربیات خود در این خصوص به ایمیل info@jahadgaran.org و یا کاربر @Jahadgaran در تلگرام؛ در تکمیل این بسته و گسترش سهیم باشند.

نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.