گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 222964

کنفرانس مشترک برگزار می شود؛

حضور هیات دانشگاهی اتریشی در ایران

هیات دانشگاهی اتریشی روز گذشته وارد کشور شد و علاوه بر وزارت علوم در دانشگاه های امیرکبیر، شهید بهشتی، خوارزمی و تربیت شهید رجایی حاضر می شوند.

خبرنامه دانشجویان ایران: هیات دانشگاهی اتریشی روز گذشته وارد کشور شد و علاوه بر وزارت علوم در دانشگاه های امیرکبیر، شهید بهشتی، خوارزمی و تربیت شهید رجایی حاضر می شوند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، هیات اتریشی روز گذشته وارد تهران شدند و امروز شنبه ساعت ۹ صبح کار خود را از وزارت علوم آغاز کرده اند. ابتدا یک جلسه به مدت دو ساعت با حضور هیات اتریشی، روسا و مدیران بین الملل دانشگاه ها برگزار شده و درباره نحوه همکاری با هیات اتریشی گفتگو می شود.

همچنین جلسه کمیته مشترک دو کشور با حضور ۷ نفر از ایران و  ۷ نفر از اتریش به ریاست رئیس دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.

مذاکرات تا بعداز ظهرادامه دارد، سپس هیات ۲۱ نفره اتریش به گروه هایی تقسیم شده و در دانشگاه‌های امیرکبیر، شهید بهشتی، و تربیت دبیر شهید رجایی حضور یافته و در خصوص مسائل آموزشی و پژوهشی مذاکراتی خواهند داشت.

این هیات فردا صبح در دانشگاه خوارزمی حاضر شده و کنفرانس مشترک ایران و اتریش در این دانشگاه آغاز می شود در این جلسه دو مقام اتریشی سخنرانی کرده و و سپس معاون آموزشی وزیر علوم گزارشی از وضعیت آموزش عالی کشور ارایه می دهد همچنین وضعیت بودجه پروژه های بین المللی نیز دراین جلسه ارایه می شود.

سپس حاضران کنفرانس به گروه فناوری اطلاعات و نفت و گروه علوم انسانی، فرهنگ و هنر تقسیم می شوند و برخی از اعضای هیات اتریشی و برخی از روسای دانشگاه ها در این دو گروه حاضر می شوند و پیرامون همکاری مشترک دو کشور گفتگو می شود سپس هیات اتریشی ساعت ۱۷ روز یکشنبه ایران را ترک می کند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.