گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 229496

شهریه دانشگاه آزاد افزایش یافت

در جلسه هیئت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اهم سیاست های بودجه ای این دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خبرنامه دانشجویان ایران: در جلسه هیئت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اهم سیاست های بودجه ای این دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم، بودجه 96 دانشگاه آزاد اسلامی و احکام آن به اتفاق آراء اعضای هیات امنای مرکزی تصویب شد.

در این جلسه که عصر دیروز با حضور  علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا، سیدحسن خمینی، حمید میرزاده، عبدالله جاسبی، محمد محمدیان، فریدون عزیزی، بهمن صمدی یزدی، نمایندگان وزارتین علوم و بهداشت برگزار شد، مقرر شد از مهر 96 شهریه ثابت دانشجویان رشته‌های غیر پزشکی ورودی سال 1395 به ماقبل بدون تغییر و شهریه متغیر انها نسبت به سال 95، 10 درصد افزایش یابد

همچنین شهریه ثابت و متغیر دانشجویان رشته های غیرپزشکی که از مهر 96 وارد دانشگاه می شوند نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش می یابد.

شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که قبل از مهر 96 وارد دانشگاه شده اند افزایش نمی یابد، اما شهریه متغیر آن ها تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان است، که متعاقبا اعلام می شود.

همچنین شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که از سال 96 وارد دانشگاه می شوند 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد و شهریه متغییر آنها تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان است.

در این جلسه با توجه به تایید کمیته حسابرسی دانشگاه و کمیسیون دائمی هیات امنا، بودجه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96 از حیث درآمد 6 هزار و 784 میلیارد و 500 میلیون تومان و از حیث منابع و مصارف 9 هزار 884 میلیارد تومان تصویب شد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.