گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 231273

اتفاق جالب در دانشگاه آزاد کرج؛

عیدی یک واحد دانشگاه آزاد به دانشجویان؛ پارکینگ پولی بدون قبول مسئولیت سرقت +سند

نکته جالب در قبض داده شده به دانشجویان بند شش آن است که تاکید شده است، "با توجه به ماده .... و در چهارچوب قوانین بیمه کشور به دلیل عدم امکان در بدو ورود به پارکینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال صدمه به بدنه اتومبیل یا سرفت وسایل داخل، پنل ضبط و چادر وجود ندارد."

خبرنامه دانشجویان ایران: دانشجویان دانشگاه آزاد کرج در اولین روز بعد از تعطیلات نوروز با یک اتفاق جالب روبرو شدند.

به گزارش خبرنگار صنفی - آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ یکی از دانشجویان این دانشگاه در تماسی با خبرنگار ما درباره این اتفاق گفت: صبح امروز که دانشجوها به دانشگاه رفتند به صورت ناگهانی متوجه می شوند پارکینگ های دانشگاه را پولی و گویا به بخش خصوصی واگذار شده است.

عیدی یک واحد دانشگاه آزاد به دانشجویان؛ پارکینگ پولی بدون قبول مسئولین سرقت! +سند

وی ادامه داد: جالب اینجا است که یک فردی را به عنوان دربان گذاشته بودند و یک قبض دو هزار تومانی به خودروها تحویل میداد.

نکته جالب در قبض داده شده به دانشجویان بند شش آن است که تاکید شده است، "با توجه  به ماده .... و در چهارچوب قوانین بیمه کشور به دلیل عدم امکان در بدو ورود به پارکینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال صدمه به بدنه اتومبیل یا سرقت وسایل داخل، پنل ضبط و چادر وجود ندارد."

این دانشجو در ادامه نیز گفت: قبلا انتظامات و حراست دانشگاه نظارت خوبی روی خودرو داشته است، اما با این وضعیت باید شاهد نارضایتی دانشجویان باشیم.

پولی شدن پارکینگ دانشگاه ها از جمله مواردی بود که در سال 95 اعتراضات زیادی را به همراه داشت.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.