گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 233170

3 وزیر دولت میهمان هفته بعد مجلس

مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان برخی از وزرای دولت برای پاسخ به سوالات نمایندگان است.

خبرنامه دانشجویان ایران:  مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان برخی از وزرای دولت برای پاسخ به سوالات نمایندگان است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم، دستور کار هفتگی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه (3 اردیبهشت) و دوشنبه (4 اردیبهشت) اعلام شد.

نمایندگان در این هفته ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه حفاظت، احیا و مدیریت تالاب های کشور، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف وانتخابات شورای اسلامی کشور وانتخاب شهرداران را در دستور کار دارند.

همچنین گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه همکاری های اقتصادی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان از دیگر دستورکارهای نمایندگان در هفته آینده است.

نمایندگان همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سنگاپور،  گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه اصلاحات پیوست کنوانسیون بین المللی جان اشخاص در دریا مورخ 1974 (1353) و آیین نامه بین المللی امنیت کشتی ها و تسهیلات بندی (I.S.P.S) و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت دو جانبه در امور کیفری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره را بررسی می‌کنند.

به گزارش تسنیم، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره ،گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل ونقل عمومی و مدیریت سوخت در دستور کار هفته آینده پارلمان قرار دارد.

سوال محسن بیگلری نماینده سقز و بانه از وزیر امور اقتصادی و دارایی و سوال محمد دهقان نماینده چناران، طرقبه و شاندیز از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده همچنین میزبان علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای شنیدن گزارش آخرین وضعیت اشتغال و بازار کار کشور هستند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.