گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 235687

کمبود صندوق اخذ رأی و تعرفه در لرستان

اکنون ساعات پایانی انتخابات است و همچنان در بسیاری از محلات شهر خرم‌آباد و شهرهای استان لرستان کار رأی‌گیری با کندی انجام می‌شود و وصف‌های طولانی سبب شده تا مردم در پشت درب‌های شعب اخذ رأی معطل بمانند.

خبرنامه دانشجویان ایران: کمبود صندوق اخذ رأی، تعرفه و الکترونیکی بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان سبب معطلی مردم در صف‌های طولانی شد.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از تسنیم، جای‌جای استان لرستان از صبح امروز مملو از مردمی بود که با اشتیاق فراوان برای اخذ رأی ساعت‌ها قبل از آغاز رأی‌گیری پشت درب محل‌های اخذ رأی صف‌کشیده تا بتوانند بار دیگر در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.

امروز ساعت هشت صبح  همزمان با سراسر کشور کار اخذ رأی در استان لرستان نیز شروع شد اما با توجه به الکترونیکی بودن انتخابات شوراهای شهر و روستا در شش شهر لرستان، از همان ساعات آغازین روند انتخابات به‌کندی پیش رفت تا آنجایی که در شهرستانی مانند بروجرد انتخابات درنهایت با دو ساعت و نیم تأخیر آغاز شد و مردم مجبور شدن پشت درب‌های بسته همچنان منتظر رفع مشکل بایستند.

اکنون ساعات پایانی انتخابات است و همچنان در بسیاری از محلات شهر خرم‌آباد و شهرهای استان لرستان کار رأی‌گیری با کندی انجام می‌شود  و وصف‌های طولانی سبب شده تا مردم در پشت درب‌های شعب اخذ رأی معطل بمانند.

الکترونیکی بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از یک‌سو و کمبود صندوق‌های اخذ رأی و تعرفه از سوی دیگر سبب شده بااینکه دو ساعت بیشتر به پایان انتخابات نمانده  جمع کثیری از مردم این استان همچنان در صف‌های طولانی بمانند و این در حالی است که شاید نیمی از مردم استان همچنان در صف‌ها منتظراند و هنوز موفق به اخذ رأی نشده‌اند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.