گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 238084

سفر به کیش با هزینه معقول

استفاده از تورهای کیش از آن جهت می‌تواند صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد که این تورها گردشگران را در برآورد هر چه بهتر هزینه سفر یاری می‌کنند. به عبارت دیگر، هزینه‌های اصلی سفر که مربوط به امکانات اقامتی و حمل و نقل است، به صورت کاملاً شفاف در این تورها برآورد شده‌اند. حال بحث بر سر این است که چه تورهایی باید انتخاب شوند.

خبرنامه دانشجویان ایران: استفاده از تورهای کیش از آن جهت می‌تواند صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد که این تورها گردشگران را در برآورد هر چه بهتر هزینه سفر یاری می‌کنند. به عبارت دیگر، هزینه‌های اصلی سفر که مربوط به امکانات اقامتی و حمل و نقل است، به صورت کاملاً شفاف در این تورها برآورد شده‌اند. حال بحث بر سر این است که چه تورهایی باید انتخاب شوند.

گردشگرانی که قصد سفر به جزیره کیش را دارند، عموماً به سه دسته تقسیم می‌شوند:
دسته اول کسانی هستند که علاقمند به سفر کم‌هزینه هستند؛ برای این دسته از گردشگران، امکانات هتلی چندان اهمیتی ندارد و بیشتر مایل‌اند که سهم عمده‌ای از بودجه سفرشان را به استفاده از تفریحات کیش اختصاص دهند. تورهای ارزانی برای این دسته از گردشگران طراحی شده است تا بتوانند با بودجه موردنظرشان تور کیش را تجربه کنند. از حق نگذریم که این دسته نسبت به سایرین جمعیت بیشتری دارد و به همین خاطر هم هست که بسیاری از هتل‌های کیش قیمت‌های مناسبی را برای علاقمندان به سفرهای کم‌هزینه ارائه می‌کنند.

البته همیشه به این دسته از گردشگران توصیه می‌شود که حداقل هفته‌ای پیش از تاریخی که می‌خواهند مسافرت‌شان را آغاز کنند، اقدامات لازم را برای رزرو تورهای کیش انجام دهند؛ چرا که جزیره کیش از مقاصد پرمخاطب گردشگری در ایران است!

دسته دوم گردشگرانی‌اند که علاقمند به امکانات هتلی لوکس هستند و به مانند دسته اول، جمعیت این دسته از گردشگران هم زیاد است. هتل‌های 5 ستاره کیش که به جرئت می‌توان ادعا کرد بهترین‌ 5 ستاره‌های کشور هستند، در خدمت همین دسته از گردشگران است. هتل‌هایی نظیر ترنج، داریوش، شایگان، مارینا، شایان، مریم، ایران و... که تعدادشان هم به نسبت وسعت جزیره کیش بسیار زیاد است، در این زمینه فعالیت می‌کنند و امکاناتی با استانداردهای جهانی را در اختیار مهمان‌های‌شان می‌گذارند تا این دسته از گردشگران هم بتوانند به راحتی، اقامت در هتل موردعلاقه‌شان را تجربه کنند.