گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 240614

ابلاغ بخشنامه دانشگاه آزاد درباره اعمال ظرفیت‌ها در سامانه نقل و انتقال دانشجویی

بخشنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع "اعمال ظرفیت ورود و خروج کدرشته‌ها در سامانه نقل و انتقال دانشجویی" (منادا) به همه روسای واحدهای مرکز استان، مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ شد.

خبرنامه دانشجویان ایران: بخشنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع "اعمال ظرفیت ورود و خروج کدرشته‌ها در سامانه نقل و انتقال دانشجویی" (منادا) به همه روسای واحدهای مرکز استان، مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» آنا، برای اعمال نظر واحدهای دانشگاهی درباره ظرفیت پیشنهادی ورود و خروج، در هریک از رشته‌محل‌های دانشگاهی برای متقاضیانی که در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 از طریق ضابطه میهمانی همترازی (ماده 12-2) در سامانه نقل و انتقال دانشجویی «منادا» ثبت درخواست خواهند کرد، معاونان دانشجویی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی باید از امروز حداکثر تا 10 مرداد امسال با مراجعه به سامانه نقل‌وانتقال دانشجویی «منادا» به آدرس اینترنتی std.iau.ir نسبت به اعمال ظرفیت پیشنهادی ورود و خروج در هر رشته اقدام کنند.

اگر در این تاریخ اقدامی درباره اعمال ظرفیت پیشنهادی از سوی واحدهای دانشگاهی از طریق سامانه انجام نشود، سازمان مرکزی خود رأسا در این باره اقدام می‌کند که در این صورت مسئولیت عدم اعمال ظرفیت‌های پیشنهادی برعهده واحدهای دانشگاهی است.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه بر عهده رؤسای واحدها و معاونان دانشجویی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.