گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 241093

یک بام و دو هوای اصلاح طلبان درباره فساد

با اعلام روز گذشته سخنگوی دستگاه قضا در برخورد با فریدون باز سروصدای اصلاح طلبان داخلی و خارجی و رسانه های مجازی و غیر مجازی آنها بلند شد تا نشان بدهند که اگر مبارزه با فساد برای احمدی نژاد باشد از آن استقبال می کنند ولی اگر برخورد با آنها باشد تاب نیاورده و بازی را برهم خواهند زد!

خبرنامه دانشجویان ایران: با اعلام روز گذشته سخنگوی دستگاه قضا در برخورد با فریدون باز سروصدای اصلاح طلبان داخلی و خارجی و رسانه های مجازی و غیر مجازی آنها بلند شد تا نشان بدهند که اگر مبارزه با فساد برای احمدی نژاد باشد از آن استقبال می کنند ولی اگر برخورد با آنها باشد تاب نیاورده و بازی را برهم خواهند زد!

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از عصر امروز، خبر روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بازداشت حسین فریدون باز با واکنش اصلاح طلبان مواجه گردید و آنان برخورد با یک فساد مالی احتمالی را برنتابیدند!

بنا بر این گزارش زمزمه های برخورد با فسادهای متعدد حسین فریدون در سال گذشته به گوش می رسید اما قوه قضائیه به حق درست تشخیص داد که در مقطع انتخابات عدالت حکم می کند که به اتهامهای یک فرد که یکی از نزدیکان کاندیدای اصلی صحنه رقابت می باشد بعد از انتخابات برخورد نماید تا شائبه سیاسی بودن به اذهان متبادر نگردد.

اما با اعلام روز گذشته سخنگوی دستگاه قضا در برخورد با فریدون باز سروصدای اصلاح طلبان داخلی و خارجی و رسانه های مجازی و غیر مجازی آنها بلند شد تا نشان بدهند که اگر مبارزه با فساد برای احمدی نژاد باشد از آن استقبال می کنند ولی اگر برخورد با آنها باشد تاب نیاورده و بازی را برهم خواهند زد!

در همین خصوص یکی از اصلاح طلبان فراری به خارج از کشور در مطلبی ضمن اذعان و اعتراف به فسادهای فریدون برخورد با او را برخورد با رییس جمهور ارزیابی کرده و زندگی سیاسی روحانی را پیچیده ارزیابی کرده است؟!

حقیقت نژاد در مطلبی ابتدا نوشت: " نام حسین فریدون به بسیاری از پرونده های جنجالی گره خورد؛ گرفتن ۵میلیارد تومان از بابک زنجانی، فساد در بانک ملت، ایجاد صرافی در دوران تحریم با همکاری یک مدیر ارشد بانکی، خانه ۱۶میلیارد تومانی که یک ثروتمند به همسرش هدیه داده، تحصیل غیرقانونی در مقطع دکترا، دخالت در قراردادهای پس از برجام و ... در طول چهار سال گذشته، در همه لایه های پرونده حسین فریدون یک نکته کاملا بارز است." !؟

اما حقیقت نژاد در انتها معلوم نیست چرا با اذعان به این همه تخلف که فقط وی ردیف کرده و تازه اینها آشکار شده است و شاید پرونده های دیگری هم باشد که هنوز برملا نشده باشد نتیجه گرفته است که این برخورد با رییس جمهور است و بیان کرده که : " ...تندروها دنبال چنین سرنوشتی (سرنوشت مهدی هاشمی و بقایی) برای حسین فریدون هم هستند؛ زندگی سیاسی حسن روحانی، سخت و پیچیده تر از آنچه تصور می شد، پیش می رود." و اینکه ربط برخورد با فساد یک شخص با رییس جمهور چه می باشد و اینکه چگونه می خواهند این یک بام و دوهوا را برای مردم توضیح بدهند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.