گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 242113

دیدار اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و رئیسی

بیشترین مراجعه به بنده مربوط به دغدغه اشتغال جوانان است، ریشه کن شدن فقر مطلق نیازمند حرکت انقلابی است.

خبرنامه دانشجویان ایران: بیشترین مراجعه به بنده مربوط به دغدغه اشتغال جوانان است، ریشه کن شدن فقر مطلق نیازمند حرکت انقلابی است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، تولیت آستان قدس رضوی در جمع اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور، به بیان مهمترین مشکلات کشور پرداخت.اهم نکات به شرح زیر است:

چرا باید در شرایط فعلی که قدرت جمهوری اسلامی درمنطقه و دنیا نمود پیدا کرده و همگان به آن اذعان دارند، در اقتصاد و معیشت مردم با مشکلاتی مواجه باشیم؟

بیشترین مراجعه به بنده مربوط به دغدغه اشتغال جوانان است.

ریشه کن شدن فقر مطلق نیازمند حرکت انقلابی است.

دیدار اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و رئیسی

رهبری در متن حکم انتصاب اینجانب به عنوان خادم آستان قدس، توجه به محرومان را یک وظیفه و ماموریت اصلی تعیین فرموده اند.

در روزهای نخست فعالیت، برخی به اینجانب می گفتند که فقرا و محرومان را بد عادت نکنید، درحالی که در سیره حضرت رضا نیز خدمت به محرومان متجلی است.

درگذشته اقدامات ماندگاری در زمینه خدمت به محرومان انجام گرفت؛ اما در دوره فعلی، توجه به مستضعفان به عنوان یک اولویت و مأموریت مهم در دستور کار آستان قدس رضوی قرار دارد.

در کنار خدمت به محرومان، موضوع توانمندسازی قشر مستضعف و محروم جامعه به نحوی که بتوانند خود زندگی شان را اداره کنند، نیز باید به عنوان یک اصل مورد توجه قرار گیرد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.