گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 243505

نامه تشکل‌های دانشجویی شیراز به شورای عالی امنیت ملی

چه کسی باید پاسخگوی این همه خون به ناحق ریخته شده باشد؟! چه کسی پاسخگوی آن همه غارت و تجاوز خواهد بود؟!

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛  متن نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الحمن الرحیم

اعضای محترم شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

فتنه، آشوب، توطئه، دسیسه و خون های به ناحق ریخته شده...

همه این واژه ها را که از ذهن بگذرانیم یادآور حوادث تلخی خواهیم شد که هیچ گاه از ذهن و دل ملت ایران پاک نخواهد شد.

درست در زمانی که مردم غرق در شور و نشاط و مشغول جشن مردمسالاری دینی این انقلاب بودند و درست همان زمانی که غرب و شرق عالم از عظمت حماسه ملت ایران انگشت حیرت می گزیدند و وادار به تحسین شده بودند، برخی از عناصر خائن و خودفروخته داخلی با آب ریختن در آسیاب دشمن و قرار گرفتن در پازل شوم براندازی نظام، شیرینی این افتخار و شور و نشاط حاصل از آن را در کام مردم تبدیل به تلخی فتنه و هجمه و آشوب نموده و مقدمات گستاخی غربی ها و تحریمهای اقتصادی ظالمانه علیه ملت ایران را فراهم کردند.

بزرگواران؛

چه کسی باید پاسخگوی این همه خون به ناحق ریخته شده باشد؟!

چه کسی پاسخگوی آن همه غارت و تجاوز خواهد بود؟!

این همه سیاه نمایی و دروغ پردازی راجع به اصل نظام در کدام محکمه باید مورد بررسی قرار گیرد؟!

مگر هتک حرمت حریم آل الله، هجمه به نظام، ازبین بردن بیت المال و تجاوز به حریم خصوصی افراد در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مجازات ندارد؟!

مردم نقش خود را ایفا نمودند و حال عرصه نقش آفرینی شماست. ملت هوشیار و همیشه سرفراز ایران در بزنگاهی که به توطئه پشت این اعتراضات پی بردند و آن را فقط یک بهانه احصا نمودند، خط و مرز خود را مشخص کردند، هر چند که سران فتنه لجاجت خود را ادامه داده و مع الاسف حوادث تلخی چون عاشورای 88 رقم خورد، اما باز هم ملت ایران در 9 دی ماه همان سال شایسته و در خور تحسین نقش آفرینی نمود.

حال که مردم حدود و مصالح نظام را مشخص نمودند و راه را برای عمل به قانون هموار گرداندند، رسالت و وظیفه شما نیز عمل به مر قانون و دوری از هر گونه مماشات است.

بدانید شما مسولین در قبال حقوق حقه و پایمال شده ملت ایران مسولید و عملکرد شما در محضر ملکوت اعلی مورد محاسبه و قضاوت است.

ما دانشجویان انقلابی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پس از دعوت همگان به فصل الخطاب دانستن قانون، محاکمه و اشدمجازات سران خودباخته فتنه در دادگاهی عادل و در معرض دید عموم را از شما خواستاریم و غفلت و مماشات در این امر را معطل ماندن حق مردم دانسته فلذا تا به نتیجه رسیدن آن از پای نخواهیم نشست و پیگیر امور خواهیم بود.

والسلام علیکم و رحمه

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی شیراز
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.