گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 245065

بورس تحصیلی دانشگاه آزاد به فعالان فرهنگی

رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه هر ترم به 10 نفر از فعال‌ترین دانشجویان این دانشگاه در حوزه فعالیت‌های فرهنگی جایزه ویژه اعطا می‌شود، گفت: از جمله این جوایز اعطای بورس تحصیلی دانشگاه آزاد به 10 نفر برتر است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع دانشجویان و فعالان فرهنگی این دانشگاه  گفت: هر ترم به 10 نفر از فعال‌ترین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فعالیت‌های فرهنگی جایزه ویژه اعطا می‌شود.

وی ادامه داد: از جمله این جوایز اعطای بورس تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به 10 نفر برتر است.

رئیس دانشگاه آزاد از دانشجویان خواست تا ارتباط خود را با معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه افزایش دهند و افزود: دانشجو باید بصیر و آگاه و توانمند باشند. تلاش برای فهمیدن و بصیرت گرفتن مقدمه آگاهی بخشی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دانشجوی فعال ابتدا بایستی در تمامی عرصه‌ها نسبت به مسائل پیرامونی خود آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند وظیفه خودش یعنی آگاهی بخشی را به مرحله اجرا درآورد.

وی خطاب به دانشجویان و فعالان فرهنگی ادامه داد: گروه‌های مطالعاتی تشکیل دهید، آسیب‌ها و درد جامعه را شناسایی کنید و متناسب با آن راه حل پیدا کنید و آن را به تصمیم گیران کشور ارائه دهید.

رهبر در ادامه از راه‌اندازی سامانه‌ای برای گفت‌وگوهای دانشجویی خبر داد و گفت: سامانه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به صورت مجازی با هم گفت‌وگو و برای آینده برنامه‌ریزی کنید.

وی اظهار داشت: نخستین و مهم ترین وظیفه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مطالعه و پژوهش و درس خواندن است. هرکدام از دانشجویان در هفته بیش از 150 ساعت فرصت دارند که می توانند بخشی از آن را به خود اختصاص دهند، با خدا خلوت کنند و معنویت خود را تقویت کنند. این کار به کار و درس و علم شما خیر و برکت و نورانیت می‌دهد.

منبع: فارس

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.