گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 247010

آمریکای متمدن با مردمان عصر حجر!

ملاک مسئولین آمریکا چیزی است که آسایش و آرامش شان را تأمین کند به همین دلیل هر کس و هر چیزی بخواهد در این باره برای شان سدی ایجاد کند از سر راه بر می دارند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مساجد نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم، با اشاره به جنایات مختلف در کشور آمریکا و کشتار مردم توسط یک دیگر بیان داشت: مسئولین آمریکا منافق هستند، چرا که ادعای حقوق بشر دارند ولی هیچ اعتقادی به آن ندارند بلکه تنها به دنبال منافع دنیوی خود هستند.

وی افزود: ملاک مسئولین آمریکا چیزی است که آسایش و آرامش شان را تأمین کند به همین دلیل هر کس و هر چیزی بخواهد در این باره برای شان سدی ایجاد کند از سر راه بر می دارند. آمریکا پرچم حقوق بشر بلند کرده تا مردم را فریب دهد در حالی که در یمن، عراق، سوریه و… به کشتار مردم بی گناه و مستضعف می پردازند. چون تنها می خواهند منافع دنیوی خودشان را تأمین کنند.
این استاد حوزه با بیان این که آمریکایی ها دنیا طلب هستند، خاطرنشان کرد: از ویژگی های دنیا طلبان این است که حقوق دیگران را محترم نشمرده و نادیده می گیرند در حالی که فریاد دفاع از حقوق بشر و دفاع از مظلوم را سر می دهند. حتی این ها دفاع از حیوانات را مطرح می کنند ولی انسان را می کشند. این چه حقوق بشری است که انسان ها را بخاطر خواسته هایشان بکشند ولی به حقوق حیوانات احترام بگذارند؟ مسئولین آمریکا زالو صفت هایی هستند که حیات خودشان را در مکیدن خون مستضعفین می دانند.

وی ادامه داد: مسئولین آمریکا حتی در مسیر مطامع دنیوی خود به مردم شان رحم نمی کنند به همین دلیل سفید پوستان و سیاه پوستان را به جان یک دیگر می اندازند. برای این ها سفید، سیاه، مسلمان و… فرق نمی کند، تمام لشکرکشی هایشان نیز برای رسیدن به دنیا است و در این راه تفاوتی میان مردم خودشان با مردم سایر نقاط دنیا قائل نیستند به همین خاطر هر صدای آزاده خواهی از هر جای بلند شود او را سرکوب می کنند.

حجت الاسلام محمدی نژاد، در ادامه با بیان این که مردم آمریکا گرفتار حب نفس شده اند که دست به کشتار یک دیگر می زنند، یادآور شد: این ها خودشان را انسان ها برتر می دانند، یعنی به حس خود برتر بینی مبتلا هستند. این ویژگی نیز به سبب این است که خدا را فراموش کرده اند. از سوی دیگر، در روایت آمده مردم دینشان را از حاکمانشان می گیرند، به همین دلیل وقتی مردم آمریکا می بینند برخی کارها همانند آدمکشی از سوی مسئولانشان سر زده و قبح ندارد خیال می کنند فرهنگ است و دست به چنین کارهایی می زنند. شکی نیست روحیه استکباری مسئولین آمریکا در مردمش نیز اثرگذاشته که دست به این همه جنایت و کشتار می زنند. اگر زمامداران درست عمل کنند مردم صالح و سالم خواهند بود.

امام جمعه رباط کریم در پایان سخنان خود تصریح کرد: باید اعتقاد به قیامت را برای مردم تبیین و ترویج کنیم. چون این کار در تصحیح اعمال بسیار تأثیرگذار است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.