گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 259647

مهدی بلوکات خطاب به احمدی‌نژاد:

نامه اخیرتان به رهبری، مصداق حرکت در مرز شرافت و بی‌شرفی است

دبیر اسبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به محمود احمدی نژاد درباره نامه‌ی اخیری که ب رهبر معظم انقلاب نوشته بود، گفت: شما خودتان حاصل چه فرآیند و ساختاری بوده اید و چگونه شهردار و رئیس جمهور شدید؟

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مهدی بلوکات دبیر اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با ارسال نامه ای سرگشاده  به محمود احمدی‌نژاد اقدام اخیر وی را مورد نقد قرار داد.

در بخش مهمی از این نامه آمده است: مرکز ثقل برداشتی که مخاطب منصف و بیطرف از نامه ی شما و تحرکات اخیرتان دارد، این است که در مرز "شرافت و بی شرفی" درحال حرکت هستید و این رفتارهایتان را جز در این چارچوب نمی توان تحلیل کرد.

متن این نامه را در ادامه می‌خوانید:

بسمه تعالی

جناب آقای محمود احمدی نژاد؛
در رابطه با نامه ی مشمئز کننده و شرم آورتان به رهبر انقلاب، لازم است نکاتی به شما گوشزد شود:

1- درخصوص محتوای نامه و حرفهای مبهمی که مطرح کردید نیازی به پاسخ گفتن و توضیح وجود ندارد؛ چه اینکه خودتان و دوستانتان و آحاد مخاطبان می دانند که آن حرف های کذایی را نه به قصد و نیت اصلاح گفته اید و نه به آنها ذره ای اعتقاد و پایبندی دارید. واضح است که تنها هدف شما انتقام گیری و عقده گشایی و پراکندن نفرت و خشونت و تحریک معاندین به آشوب و اغتشاش است.

2- مرکز ثقل برداشتی که مخاطب منصف و بیطرف از نامه ی شما و تحرکات اخیرتان دارد، این است که در مرز "شرافت و بی شرفی" درحال حرکت هستید و این رفتارهایتان را جز در این چارچوب نمی توان تحلیل کرد.

3- بر فرض اینکه نظام و انقلاب آنگونه که در نامه تان گفته اید دچار عیب و فساد و انحراف است؛ شما خودتان حاصل چه فرآیند و ساختاری بوده اید و چگونه شهردار و رئیس جمهور شدید؟ مگر همین شورای نگهبان و همین آقایان شما را برای انتخابات ریاست جمهوری تأیید نکردند؟ مگر همین نظام و قوه ی قضاییه در سال ٨٨ از رأی مردم به شما صیانت نکرد وجلوی قانون شکنان نایستاد؟

آقای احمدی نژاد
یک انسان تا چه حد می تواند نانمک باشد؟

4- بنده هم قبول دارم که در بخش هایی از نظام فساد وجود دارد ولی بی شک شما و برخی همراهانتان یکی از مصادیق این فساد بودید و هستید.

آقای احمدی نژاد؛
کردان دروغگو و متقلب وزیر چه کسی بود؟

سعید مرتضوی مدیر سیستم چه کسی بود؟

محمدرضا رحیمی معاون اول چه کسی بود؟

بقایی و مشایی نزدیکان چه کسی اند؟

آقای احمدی نژاد
دستهای شما آنقدر پاک نیست که بتوان با آن آلودگی فساد را زدود.

5- و اما در نامه تان به مردم و کشور جفا کردید؛ پژواک صدای نتانیاهو و ترامپ و بن سلمان خبیث شدید؛ خون شهدا را نادیده گرفتید؛ نمک خوردید و نمکدان شکستید؛ دروغ گفتید؛ نعل وارونه زدید؛ اعمالتان را حبط کردید؛ خواست دشمن وضد انقلاب را محقق کردید...

6- در خاتمه بهتر است بجای فرافکنی و غبارآلود کردن فضا، پاسخگوی ٨ سال مدیریتتان در کشور باشید و برای رفع مشکلات دلسوزانه رفتار کنید، نه طلبکارانه و کاسب کارانه

والسلام علی من اتبع الهدی
مهدی بلوکات
دبیر اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسرکشور

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
[1396/12/03 - 13:19]
اولا اینکه کردان و رحیمی چه کسانی بودند توجیه اینکه الان چه وضعی در حکومت حاکم است نیست. می گویید چون احمدی نژاد مثلا آفتابه دزد بود بوده پس حق اعتراض به شتر دزدها را ندارد!
ثانیا همان کردان را رهبری مظلوم نامید - با آن روند خباثت آمیزی که در مورد او صورت گرفت و الان همانها که ا را محکوم کردند از رییس جمهوری با مدرک تقلبی حمایت می کنند- و دادگاه رحیمی هم غیر علنی بود! درست شبیه اتهامات به مشایی و بقایی! این راه هم باید اضافه کرد که اتهامات رحیمی اساسا مربوط به انتخابات مجلس هفتم در سال 82 بود! چرا این پرونده فقط زمانی که او معاون اول شد به جریان افتاد؟
ثالثا جرم مرتضی هم فقط آن فیلم تاریخی بود والا هیچ قانون شکنی مرتکب نشده بود و صرفا تاوان آن فیلم و البته برخوردهایش با روزنامه های زنجیره ای را می داد.
والا چرا فتنه گران کهریزک از قاضی شکایت داشتند و نه از مسوولان زندان؟ چرا تامین اجتماعی حاضر نیست به بندهای خارج از ردیف بودجه آن سازمان و اختیارات قانونی رییس که الان هم عینا در حال اجرا است استناد کند؟
علی
[1396/12/06 - 12:38]
احمدی نژاد نشان داد که چگونه در زمان عصر پیغمبر یاران نزدیک و اصحابی که مورد تفقد بودند نمک خوردند و نمک دان شکستند.
سعید
[1396/12/06 - 12:42]
همه چیز در دادگاه علنی مشخص می شود. انصاف هم چیز خوبی است. کسی که الان حامی ندارد کتک نزنید. بهترین کار شما الان سکوت است. خواهشا.