گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 259664

یک رسوایی دیگر برای احمدی‌نژاد

بقایی که عصبانی شده بود گفت پنج شش سال است در این کشور مثل ... شبانه روزی کار می کنیم و آقایان اطلاعات سپاه و بیت می روند پزش را جلوی مردم میدهند و پشت سر ما را می کوبند اشکالی ندارد ما هم از فردا ...

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از رجا نیوز، جعفر فرجی قائم مقام ستاد انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در سال ۸۸ و فرماندار شهر ری در دولت دهم در پی انتشار نامه محمود احمدی‎نژاد خطاب به رهبر انقلاب خاطره‎ای را از دوران دولت دهم منتشر کرد که در جای خود محل تأمل جدی است. این خاطره واگویی جریان یک ملاقات با بقایی است؛ درست بعد از ماجرای خانه‎نشینی احمدی‎نژاد.

به گزارش رجانیوز متن این نوشته بدین شرح است:

نامه امروز احمدی‌نژاد به رهبری به عنوان حاکم بلامنازع شش سال از مدیریت کلان کشور و گرفتن ژست اپوزیسیون برای کسب محبوبیت مرا مجبور کرد که به ذکر خاطره ای در خصوص علل تبدیل دوران طلایی کشور در دولت نهم به وضعیت کنونی بپردازم.

خاطره تلخ: چند روز بعد از جریان خانه نشینی، بنده برای سفر استانی دولت مجبور شدم به جلسه ای با آقای بقایی بروم تنها جلسه ای که با ایشان داشتم، تلخ ترین جلسه آن دوره عمرم شد.

آقای بقایی که ارتباط بنده را با جریان ستادهای مردمی در سراسر کشور و بچه های انقلابی میدانست پرسید بچه ها نظرشان نسبت به قضیه خانه نشینی چیست؟ بنده توضیح دادم که احمدی نژاد در پازل دشمنانش حرکت کرد و هر عاقلی این را می‎فهمد.

بقایی که عصبانی شده بود گفت پنج شش سال است در این کشور مثل ... شبانه روزی کار می‎کنیم و آقایان اطلاعات سپاه و بیت می روند پزش را جلوی مردم میدهند و پشت سر ما را می‎کوبند اشکالی ندارد ما هم از فردا کار نمی‎کنیم. بله از فردا کار نمی‎کنیم که معلوم بشود در کشور فقط ما هستیم که می‎توانیم کشور را بگردانیم. ببینیم در سخنرانی‎هایشان چه دارند به مردم بگویند. و آن‎وقت به دست و پایمان می‎افتاند.

با دو تن از رفقا رفته بودیم موقع برگشتن بغض گلویمان را گرفته بود. ما فکر می‎کردیم حرفی زد و تمام شد. اما حرف بقایی علی رغم باورمان اجرایی شد، دو سال رییس جمهور و معاونین و مسئول دفترش کشور را رها کردند آنهم در اوج تحریمها.

این را از جدول جلسات رییس جمهور که جایش معاون اول می‎رفت و کاهش حجم تصمیم، اقدام و برنامه ها و سفرها و از هم گسیختگی کارها می‎شد فهمید.

آقای احمدی‎نژاد وضعیت امروز اقتصادی و اجتماعی سیاسی کشور محصول همان دو سال تعلل ارادی است که بقایی آن روز وعده اش را داد و بهتر است به جای نامه مطالبه گری پیش خدا و شهدا جواب داشته باشید.

پی نوشت: بخاطر دولت نهم از احمدی نژاد دفاع می‎کردیم و نسل خودمان را مدیون اعتماد او در آن سالها می‎دانستم.

انتقادهای مان به اصولگرایان ناجوانمرد و برخی نهادها در به لجبازی کشاندن و عصبانی کردن و از بین بردن سرمایه احمدی نژاد سر جای خود باقیست.

ولی آقای احمدی نژاد هشتاد و چهار، تویی که دوستت داشتم و برایت جان می‎دادم بدان احمدی نژاد نود و شش نامردترین ادم روزگار است که جواب محبت‎های رهبرش را که روزگاری بوسه بر دستش زد با خنجر داد و روی اصلاح‎طلبان را سفید کرد. بیایید به جای مطالبه گری پاسخ خرابکاری های عامدانه دو سال آخر دولتتان را بدهید.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
[1396/12/03 - 13:21]
اگر اتهام زدن یکطرفه به افراد به معنای رسوایی آن افراد است من هم می توانم ادعا کنم که گوینده حرفهای فوق فلان خلافهای مالی و جنسی را مرتکب شده است! کی به کی است؟ اتهام زدن که حناق نمی آورد! سند هم که لازم نیست!