گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 261578

انجمن اسلامی دانشجویان ۸ دانشگاه علوم پزشکی:

توهین بی‌شرمانه و مغرضانه به پرستاران نشانه بی‌خردی و بی‌فرهنگی است

انجمن اسلامی دانشجویان ۸ دانشگاه علوم پزشکی در واکنش به اهانت یکی از شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو به پرستاران اعلام کردند: توهین بی شرمانه و مغرضانه این فرد به پرستاران نشانه بی خردی و بی فرهنگی است

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، انجمن اسلامی دانشجویان ۸ دانشگاه علوم پزشکی در واکنش به اهانت مجید افشاری یکی از شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو به پرستاران اعلام کردند: در پی توهین بی شرمانه و مغرضانه که نشانه بی خردی و بی فرهنگی مجید افشاری بود، لازم است بار دیگر نسبت به بی شرمی‌هایی که نسبت به پرستاران شده است زبان به اعتراض بگشاییم.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

آنچه که واضح است، توهین به غیرت است؛ نه تنها پرستاران بلکه به غیرت مردان این سرزمین و عفت زنان این میهن.

در پی توهین بی شرمانه و مغرضانه که نشانه‌ی بی خردی و بی فرهنگی مجید افشاری بود، لازم است بار دیگر نسبت به بی شرمی‌هایی که نسبت به پرستاران شده است زبان به اعتراض بگشاییم.

که این کلام وقیحانه و غیر اخلاقی سبب رنجش خاطر تمامی پرستارانی که روز و شب خود را برای سلامت بیماران صرف می‌کنند شده است.

طبق کلام مولایمان امیرالمومنین (ع) که فرموند: "الإفراط فی المزاح خرق؛ زیاده‌روی در شوخی، نادانی و حماقت و کم عقلی است".

حال که می‌بینم در هنری که خنده و شادی مردم هدف است، اخلاق جای خود را به بی فرهنگی و بی غیرتی داده است، لازم است که این شخص از بانوان این کشور، جامعه پرستاری و همچین جامعه هنری که چنین شخصی خود را از این قشر می‌داند عذر خواهی کند و مراتب تاسف خود را ابراز کند.

از سویی انتظار می‌رود مسولین قضایی و وزارت بهداشت و وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی نیز نسبت به پیگرد چنین افراد اقدام نمایند تا دیگر شاهد چنین بی احترامی‌هایی نسبت به هیچ یک از جامعه‌های خدمتگذار مردم نباشیم.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی قم
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی شیراز
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.