گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 265711

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خطاب به روحانی:

اصرار بر ادامه برجام با توجه به شرایط فعلی امری عبث و غیرمفید است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به روحانی اصرار بر ادامه برجام با توجه به شرایط فعلی را امری عبث و غیرمفید خواند و تاکید کرد آمادگی خود را برای طرح مباحث دوطرفه با مسئولان امر در این حوزه در دانشگاه‌ها اعلام می‌دارد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: حضرتعالی و دولتتان و البته نمایندگان مجلس و بسیاری مسئولین دیگر در آستانه امتحان سختی قرار گرفته‌اید که امید است روسفید بیرون بیایید.

متن کامل این نامه یه شرح زیر است:

جناب آقای روحانی
سلام علیکم

آنچه در تمام این چند سال اخیر بر آن اتکا کرده و به پیاده سازی مدل فکری خود برای حل مشکلات کشور مشغول شدید شامل آرای ملت، امکانات و اختیارات کافی، حمایت همه جانبه نظام و آبرو و وجهه‌ی جمهوری اسلامی بود. اینک پس از ۵ سال همه آنچه فتح الفتوح دولت شما قلمداد میشد و آن یگانه نسخه رهایی بخش که به قول حضرتعالی توسط خدای متعال نازل شده بود چیزی جز مشتی کاغذ پاره نیست.

همانطور که فرموده بودید همه مسئولیت این مذاکرات با شخص حضرتعالی است و این شما هستید که امروز باید در جایگاه پاسخگویی بایستید و پاسخ دهید با چه حجتی نسبت به همه هشدار‌هایی که توسط منتقدین و دلسوزان کشور نسبت به عاقبت اعتماد به کشور‌های غربی بی توجه بوده و همگی را به ریشخند گرفتید.

حال حضرتعالی و تیم دولتتان و البته نمایندگان مجلس و بسیاری مسئولین دیگر در آستانه امتحان سختی قرار گرفته اید که امید است روسفید بیرون بیایید.

آنچه به پیوست به حضورتان ارسال گردیده است نسخه‌ای از موارد موجود در حوزه بین الملل و قواعد حقوقی و فقهی در نظام سیاست داخلی است که به استناد آن‌ها باید اجرای برجام متوقف شده و هر چه سریع‌تر دولت جمهوری اسلامی از آن خارج شود که اصرار بر ادامه آن با توجه به شرایط فعلی امری عبث و غیرمفید خواهد بود.

به جهت احترام به اصل شفافیت و پاسخگویی مسئولان بسیج دانشجویی آمادگی خود را برای طرح مباحث دو طرفه با مسئولان امر در این حوزه در دانشگاه‌ها اعلام میدارد و این مهم جدا از وظیفه پاسخگویی جنابتان و دیگر مسئولان نسبت به اتفاقات چندسال اخیر در حوزه سیاست خارجی است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.