گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 266819

در جلسه شورای راهبردی مصوب شد؛

ایجاد ۲ گروه آموزشی جدید در دانشگاه تربیت مدرس

دو گروه میان رشته ای «انرژی های تجدیدپذیر» و «بیوسنسور» در دانشگاه تربیت مدرس راه اندازی می شود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، در جلسه شورای راهبردی دانشکده علوم و فناوری های بین رشته ای دانشگاه تربیت مدرس راه اندازی دوگروه «انرژی های تجدیدپذیر» و «بیوسنسور» در این دانشکده تصویب شد.

در راستای حرکت دانشگاه تربیت مدرس به سمت دانشگاه های نسل سوم، همچنین بر اساس اهداف طرح تحول راهبردی و نقش کلیدی دانشکده علوم و فناوری های بین رشته ای در این زمینه، راه اندازی دو گروه میان رشته ای انرژی های تجدید پذیر و سنسور و بیوسنسور با مشخص شدن اعضای اصلی در شورای راهبردی این دانشکده تصویب شد.

بر اساس مصوبات جلسه شورای راهبردی مقرر شد، فعالیت این گروه ها در خصوص ایجاد زمینه های لازم برای طرح و اجرای برنامه های آموزشی و پژوهشی با همکاری اساتید و دانشجویان علاقه مند از رشته ها و دانشکده های مرتبط با این برنامه ها آغاز شود.

هر گروه دارای حداکثر ۵ نفر عضو اصلی و تعدادی همکار است که اعضای اصلی گروه مسئولیت هماهنگی و اجرای برنامه های مذکور را بر عهده دارند و تهیه گزارش ها و برگزاری جلسات مرتبط نیز بر عهده معاون آموزشی دانشکده است.

در راستای حمایت از برنامه های میان رشته ای، مشوق های مالی و حمایت های ویژه برای برنامه هایی که در این گروه ها طرح و اجرا می گردند در نظر گرفته شده است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.