گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 272003

محمدامین سلیمی

دختری که پدرش سلطان سکه نبود!

کار این خانم (که خدا شاهد است کلی گشتم تا یک عکس قابل انتشار از او پیدا کنم) را تایید نکرده و به لحاظ شرعی قطعا حرام میدانم و حرام هم اگر از حوزه شخصی خارج شد و تبدیل به حرام اجتماعی شد بدون شک بر حکومت اسلامی واجب است که با آن مبارزه کند آنچه کوتاه باید به آن بپردازم نکته دیگری است.

خبرنامه دانشجویان ایران: محمدامین سلیمی// این خانم مائده هژبری است...دختر جوانی است که از شاخ های فضای مجازی محسوب می شود طریقه معروف شدنش هم این است که خواهرمان رقاص ماهری است و در فضای مجازی به انتشار فیلم های رقص خود اشتغال داشته است القصه دخترک را دستگیر میکنند و بعد هم او را مقابل دوربین نشانده اند که بگو انگیزه ات چه بود؟ با چه کسانی در ارتباط بوده ای؟ قصد ترویج چه را داشته ای؟بعد هم فیلم خواهرمان را آورده اند با افتخار در شبکه سراسری پخش کرده اند که مایه عبرت همگان شود و جوانان مردم را نسبت به آینده شوم رقاصی آگاه کنند.

کار این خانم (که خدا شاهد است کلی گشتم تا یک عکس قابل انتشار از او پیدا کنم) را تایید نکرده و به لحاظ شرعی قطعا حرام میدانم و حرام هم اگر از حوزه شخصی خارج شد و تبدیل به حرام اجتماعی شد بدون شک بر حکومت اسلامی واجب است  که با آن مبارزه کند آنچه کوتاه باید به آن بپردازم نکته دیگری است.

بعد ازسخنرانی های پرطمطراق آقایان درباره اعدام و برخورد با اخلالگران در معیشت مردم هنوز هم کسی نمیداند سلطان سکه که میگویند ۵۰ میلیارد سکه خریده است کیست و یا هنوز بر سر انتشار لیست رانتخواران بین آقایان دعواست و یا  وزیر اطلاعات هنرمندمان افاضه کرده اند نباید با متخلفان اقتصادی برخوردهای قهرآمیز بکنیم که دلسرد شوند بلکه باید بزرگواران را هدایت کرد تا مشکلات کشور را حل کنند...بعد از شنیدن همه اینها خبر بازداشت و پخش مستند عبرت آموز این خواهرمان را شنیدم و خدا میداند چقدر لعن فرستادم بر برخی بزرگواران.

کار این خانم را تایید نمیکنم و معتقد به رها کردن و ترویج اینگونه فعالیت ها در کشور نیستم( هر چند به این شیوه نقد دارم و البته اینکه دستگاه های فرهنگ ساز هم چقدر اختلال دارد بماند برای بعد) آنچه مسئله است برخورد کاریکاتوری برخی آقایان با مسائل است که از رقص یک دختر جوان مستند عبرت آموز میسازد ولی به همان اندازه دغدغه ساختن مستندهایی درباره آنچه امنیت روانی، اقتصادی، معیشتی و حتی استراتژیک نظام و مردم را به خطر انداخته اراده ای ندارد و نهایت تساهل را به خرج میدهد.

بله شاید بگویید ربطی ندارد و باید با هر کدام جدا برخورد کرد و نباید مسائل را قاطی کرد نکته من هم همین است.باید "با هر دو" برخورد کرد .

نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.