گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 278384

بیانیه بسیج جامعه زنان کشور در محکومیت هتک حرمت بانوان در فرودگاه تفلیس

بسیج جامعه زنان کشور در محکومیت هتک حرمت مأموران فرودگاه تفلیس کشور گرجستان نسبت به زنان ایرانی بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم، بسیج جامعه زنان کشور در محکومیت هتک حرمت مأموران فرودگاه تفلیس کشور گرجستان نسبت به زنان ایرانی بیانیه‌ای را به شرح ذیل منتشر کرد.

در طلیعه چهلمین سال انقلاب اسلامی که با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی به پیروزی رسید سطح توقعات بیش از آغاز انقلابی‌ ست که در پی باز گرداندن عزت و اعتلای اسلامی این ملت بود. عزتی که به دلیل بده بستانهای سیاسی و عدم وجود حکومت مرکزی مستقل و قوی دستخوش توهین و صدمه بسیار شده بود.

ملت ایران برای رسیدن به این هدف که استقلال و حفظ عزت ملی بود، بسیار رنج برده و مصائب فراوان را پشت سر گذاشته است. حداقل انتظار این مردم این است که دستگاه‌های دولتی و همه ارگان‌ها از این شعار کلیدی انقلاب و هدف متعالی پاسداری کنند.

چگونه است که اکنون کشوری کوچک که از تنعم همسایگی با ایران بسیار بهره برده است به خود اجازه می‌دهد وارد حریم حرمت بانوان ایران شود و دستگاه دیپلماسی که متولی حفظ و پاسداشت ملت ایران در مجامع جهانی است منفعل و ضعیف عمل می‌کند؟

این پرسش جدی مطرح است که روحیه غیور ایرانی تا کی باید شاهد چنین حرکات سخیف و غیر اخلاقی از سوی برخی افراد کشورهای دیگر در هتک حرمت جامعه ایران باشد؟ این اولین باری نیست که به ساحت مقدس زنان ایرانی جسارت و بی ادبی صورت می گیرد آ یا با توجه به تکرار شدن چنین رفتارهای نادرستی نمی توان به هدفدار بودن و از قبل برنامه ریزی شدن این حوادث اذعان کرد؟

حرمت و شرافت انسانی افراد بسیار ارزشمند است و هرگز نباید در معرض صدمه قرار گیرد خاصه در شرایطی که دشمن مترصد لطمه زدن به استقامت روحی ملت است. اینگونه اخبار هتک حرمت هم وطنان در کشورهای بیگانه قطعا غیرت ایرانیان را خدشه دار کرده و افکار عمومی ملت ایران را آزرده خاطر نموده و مطالبات مردمی را از وزارت امور خارجه بیشتر و پررنگ تر کرده است.

انتظار به حق مردم آن است که دستگاه های متولی ومسئول پیگیری این حادثه دلخراش، قاطعانه موضوع را پیگیری نموده و عاملین و مسببان آن به اشدمجازات محکوم شوند. بی شک پاسخی که در اعتراض کتبی و شفاهی و رفتارهای نمایشی خلاصه نشود بلکه اثر سوء رفتار غیراخلاقی ماموران گرجستانی را به آنها به شکل عملی منعکس کند. قطع به یقین این انتظار زیادی نیست و مانع گستاخی مجدد آن افراد و آن کشور خواهد شد.  بدون شک دو صد گفته چون نیم کردار نیست و ملت ایران منتظر پاسخ عملی درخور برای این بداخلاقی های تکرار شده است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.