گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 283330

توصیه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به روحانی در آمریکا

جنایتی که صبح روز گذشته شاهد آن بودیم، باردیگر خوی وحشی گری دشمنان ملت ایران را به تصویر کشید و نشان داد علی رغم اینکه دشمنان، همواره برای مردم ما اشک تمساح می ریزند، برای رسیدن به اهدافشان حتی روی کودک چهارساله نیز اسلحه می کشند.

خبرنامه دانشجویان ایران: اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور بیانیه ای را خطاب به رئیس جمهور روحانی صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهور

ضمن عرض تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی اهواز و بر زمین ریختن خون عزیزانمان تذکر چند نکته را لازم می دانستیم.

جنایتی که صبح روز گذشته شاهد آن بودیم، باردیگر خوی وحشی گری دشمنان ملت ایران را به تصویر کشید و نشان داد علی رغم اینکه دشمنان، همواره برای مردم ما اشک تمساح می ریزند، برای رسیدن به اهدافشان حتی روی کودک چهارساله نیز اسلحه می کشند. خصوصا در شرایط پیچیده کنونی، تبیین این واقعیت از سوی نخبگان و مسولان امری ضروری است.

در مواجهه با چنین جنایتی باید عامل آن شناسایی و مجازات شود. این اولین بار نیست که ملت ایران قربانی طراحی های پیچیده امنیتی، سیاسی و یا اقتصادی می شود. تجربه انباشته شده ای وجود دارد که ثابت می کند طراح اصلی چنین جنایات خونباری یا آمریکا و برخی همپیمانان اروپایی اش و یا رژیم صهیونیستی و رژیم جنایت کار سعودی هستند. اظهار نظر انتخاباتی رئیس جمهور کنونی آمریکا و یا اعترافات رقیبش هیلاری کلینتون در مورد نقش آمریکا در تاسیس داعش، ما را از ارائه اسناد مربوط به ارتباط آمریکا با تروریسم بین الملل بی نیاز می کند و به خوبی ثابت می کند ارتباط سازمان یافته آمریکا با تروریسم بین الملل ارتباطی به اوباما و ترامپ ندارد و احزاب مختلف امریکائی در این زمینه اتفاق نظر دارند. علاوه براین تجاوز نظامی پی در پی رژیم صهیونیستی به کشورهای منطقه و  یا جنایت جنگی آشکار سعودی ها در یمن با سلاح ها و تحهیزات اروپائی نشان می دهد استکبار جهانی از یک شبکه پیچیده تروریستی در سطح جهان به صورت فعال حمایت می کند! و آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و سعودی ها هرجا لازم باشد از تروریسم به عنوان ابزاری برای پیشبرد اهدافشان بره می برند. اکنون که تهران را به مقصد نیویورک به منظور شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ترک کرده اید، از شما انتظار می رود به عنوان نماینده ملت ایران، مظلومیت مردم ما به عنوان بزرگترین قربانی تروریسم در جهان را به همگان یادآور شوید و از تریبون مجمع عمومی سازمان ملل دولت های جنایتکار آمریکا، انگلیس، اسرائیل و سعودی را به چالش بکشید و اقدامات تروریستی در مجلس شورای اسلامی، مریوان و اهواز را به عنوان جنایت آشکار دولت های فوق به ملت های جهان یادآوری کنید.

بدون شک تلاش برای تامین امنیت مردم و نیز مجازات جنایتکاران و محاکمه دولت های خون ریز در افکار عمومی جهان وظیفه روشن دولت ها و ملت های آزاده است و صراحت شما در بیان این حقایق به کنترل آمریکا و تامین منافع ملی خواهد انجامید.

والسلام علی من التبع الهدی
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.