گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 284254

کتابخانه دانشجویان ایران/ کتاب دویست و بیست و پنجم؛

خاطرات تلخ و شیرین دوران مدرسه

خواندن این کتاب 450 صفحه ای که نکات بسیار آموزنده در حرفه و شغل ظریف و والای معلمی دارد را به دوستان و همه معلمان عزیز بویژه کسانی که به تازگی معلم می شوند توصیه می کنم. کتاب در دو بخش و 13 فصل تنظیم شده است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ کتاب "خاطرات تلخ و شیرین دوران مدرسه" توسط دکتر سید حسن میرلوحی نوشته شده است. ظاهرا این کتاب قرار است در 3 جلد منتشر شود. جلد اول آن با موضوع خاطرات دوره دبستان در سال 1395 روانه بازار شد. ایشان مدتی در دانشگاه تربیت معلم خودمان به  عنوان استاد حق التدریس درس می دادند.

خواندن این کتاب 450 صفحه ای که نکات بسیار آموزنده در حرفه و شغل ظریف و والای معلمی دارد را به دوستان و همه معلمان عزیز بویژه کسانی که به تازگی معلم می شوند توصیه می کنم. کتاب در دو بخش و  13 فصل تنظیم شده است. بخش اول از فصل 1 تا فصل 10 خاطرات تلخ دوره دبستان و بخش دوم خاطرات شیرین دوره دبستان از فصل 11 تا فصل 13 را شامل می شود.

فصل ها:
فصل 1 : تنبیه بدنی
فصل 2: تحقیر
ف 3: تمسخر
ف 4: تبعیض
ف 5: ترس
ف 6: اتهام تقلب
ف 7: سخت گیری
ف 8: انتقام
ف 9: لقب دادن
ف 10: گوناگون
ف 11: فراست و درایت معلم
ف 12: تشویق و جایزه معلم
ف 13: مهربانی و دلسوزی معلم

خاطرات تلخ و شیرین دوران مدرسه

کتاب شامل خاطرات است. خاطرات تلخ و گاهی ناراحت کننده، خاطرات شیرین و لذت بخش. متن کتاب سلیس و روان است. با خواندن کتاب بر مهم بودن رفتار معلم و استاد بر روی دانش آموز بیش از پیش پی خواهید برد و آن را لمس می کنید و به درستی این جمله گواهی خواهید داد:

"مدرسه و رفتار معلم، زندگی و شرح حال ( بیوگرافی ) انسان ها را شکل می دهد"

در نگاه بنده مسایل مطرح شده در کتاب فقط برای دوره دبستان نیست ، مبتلابه همه مقاطع تحصیلی است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.