گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 286440

جامعه ی اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی کرمان:

مسئولین دانشگاه اگر قصد جناح بازی دارند، بدانند، دانشجویان در مقابل آنها ایستادگی خواهند کرد

جامعه ی اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان در اعتراض به رفتار وقیحانه ی تشکل اصلاح طلب این دانشگاه و در اعتراض به تبعیض رفتاری بین تشکل ها، به مسئولین دانشگاه نامه نوشت.

به گزارش سرویس صنفی- آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ جامعه ی اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی کرمان در اعتراض به رفتار غیر اخلاقی تشکل های اصلاح طلب و سکوت مسئولین در قبال این رفتار و در مقابل سنگ اندازی در مقابل تشکل های انقلابی دانشگاه، نامه ای به مسئولین این دانشگاه نوشتند و خواستار تغییر رویه دانشگاه و حذف تبعیض بین تشکل های دانشجویی شدند.

در متن این نامه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
همه باید مسایل فرهنگى را جدى بگیرند. مظهر این تهاجم، همان اباحیگرى است که از راه خدشه در اعتقادات، تشویق جریانهاى خلاف اخلاق در جامعه و تشویق و ترویج انواع و اقسام فسادها ایجاد مى‌شود. اینها چیزهایى است که همه‌ى مسؤولان کشور باید به آن بسیار توجه کنند و فقط مخصوص مسؤولان فرهنگى نیست.(امام خامنه ای)

امروز شاهد عمل وقیحانه تشکل اصلاح طلب دانشگاه شهید باهنر کرمان بودیم که برای پیشبرد اعمال خود به اسم نمایشگاه خیریه کتاب دست به اقدامات شرم آورکه فروش پیکسل هایی بامضامین زیرمی باشد زده اند:

LGBT
(ترکیب حروف اول لزبین، گی، دوجنسیتی و تراجنسیتی)، برای اشاره کلی به مفهوم ضدبشری «همجنسبازی» و به عنوان یکی از سرفصل‌های برنامه‌های آموزشی برای کشورهای در حال توسعه، تجویز می گردد(نمونه سند 2030).

Homophobia
(از ترکیب واژه‌های یونان باستان هوموس: خود و همسان و فوبوس: ترس و وحشت، که با نام مقابله با همجنس‌گراهراسی وهمجنس‌گراستیزی نیز شناخته می‌شود، دامنه‌ای از نگرش‌های منفی شامل ترس و بیزاری  یا تبعیض نسبت به همجنسگرایان )

درست همزمان بابرگزاری چنین نمایشگاهی که بدون نظارت مسئولین دانشگاه بود، اعضای تشکل جامعه اسلامی این دانشگاه بامسئولین درحال بحث به علت وجودعباراتی اضافه در پوسترهای برنامه خود بود تا درست در لحظات آغازین شروع برنامه از لغو آن توسط مسئولین جلو گیری نمایند لذا جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان خواستار پاسخگویی مسئولین در برابر این اعمال خواهد بود که چرا دربرابر تشکل های هم سوی افکار خود و کار های بیشرمانه ی آنها که ترویج فرهنگ کثیف و فساد زده ی غرب هست خود را به خواب زده اند و به آنها اجازه ی هرگونه فعالیتی را می دهند وخلاف قوانین موجود در کشور تن به بردگی غرب وترویج افکار و فرهنگ آنها می دهند . 

مسئولین دانشگاه اگر قصد جناح بازی و پیاده سازی مبانی جناح سیاسی خاص در دانشگاه را دارند لازم به ذکر است بدانند دانشگاه شهید باهنر کرمان محلی است برای ترویج افکار شهید باهنر نه سند ۲۰۳۰  دانشجویان انقلابی لحظه ای غافل نخواهند ماند و  آتش به اختیار درمقابل آنها ایستادگی خواهند کرد و این تشکل ها که معلوم نیست خط فکری شان از کجا الهام می گیرد که روزی فتنه می کنند روزی از عوامل فتنه حمایت می کنند و امروز  که با بی شرمی درنمایشگاهی خیریه اینگونه پیکسل هایی را میفروشند حق ندارند پسوند اسلامی را یدک بکشند که فرهنگشان مغایر با اسلام است.
سایه رهبرمعظم انقلاب مستدام

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.