گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 293677

اعتراض دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج به جشن روز دانشجو

جشن روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان یاسوج به گونه‌ای متفاوت برگزار شد؛ تعدادی از دانشجویان بعد از اینکه رئیس دانشگاه پشت تریبون قرار گرفت، سالن را ترک کردند!

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از خبرگزاری دانشجو، جشن روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان یاسوج با ترک سالن همایش توسط دانشجویان همراه شد؛ تعدادی از دانشجویان  بعد از اینکه رئیس دانشگاه پشت تریبون قرار گرفت، به نشانه اعتراض به صورت دست جمعی سالن را ترک کردند.

یکی از دانشجویان معترض می‌گوید: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج به تبعیض های فکری، فرهنگی و قومیتی در سطوح مدیریتی، عدم برنامه ریزی و واگذاری مسئولیت ها به دانشجویان اعتراض دارند و اینها را بر نمی تابند.

این دانشجوی دانشگاه فرهنگیان یاسوج می گوید: روز دانشجو همانطوری که به نام دانشجوست باید به کام دانشجو نیز باشد. مراسمی که محتوا، مجری و میهمانش را رئیس دانشگاه مشخص می کند، قطعا به کام ما هم نیست.

یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج نیز با بیان اینکه در دانشگاه ما تبعیض وجود دارد و ما این مورد را با مسئولین دانشگاه صحبت کردیم،  اما کاری نکردند، می افزاید: در دانشگاه فرهنگیان یاسوج به نظر دانشجو اهمیت داده نمی شود به همین دلیل هم دانشجویان تصمیم گرفتند روز دانشجو نسبت به این تبعیضها واکنش نشان دهند و در روز جشن زمانی که رئیس دانشگاه شروع به صحبت کرد، تعدادی از  دانشجویان به نشانه اعتراض سالن را ترک کردند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.