گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 294262

کتابخانه خبرنامه دانشجویان ایران / کتاب دویست و بیست و نهم؛

روایتی امنیتی از جاسوسی دختر اسرائیلی در هسته‌ی مرکزی داعش

البغدادی به فلوجه می‌رود و حیفا والعدنانی هم به الرمادی می‌روند. در خلال مدتی که حیفا در زندان است یا شاید تازه با العدنانی از زندان فرار کرده و به الرمادی رفته‌اند، طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می‌رود.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مسائل مرتبط با رویدادهای جاسوسی و گزارش‌ها و ورایات مربوط به داستان‌های امنیتی همواره یکی از موضوعات مورد علاقه‌ برای مطالعه‌ی کتاب به ویژه در میان جوانان و نوجوانان بوده است.

کتاب «حیفا» که مستندی ضد صهیونیستی - تکفیری به قلم محمدرضا حدادپور جهرمی است که داستان شنیده نشده‌ای دل حوادث منطقه به ویژه هسته‌ی اصلی شکل‌گیری داعش و تربیت ابوبکرالبغدادی و محمد العدنانی به عنوان اصلی ترین مهره‌های داعش توسط یک دختر جاسوس اسرائیلی را روایت می‌کند.

این مجموعه دربردارنده داستان زندگی و ماموریت دختری جاسوس از اداره متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیاست. آن دختر، همانند دیگر خواهرانش به خیانت به تاریخ مشغول بوده و جنایت‌های دیگر را از طرف رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب می‌شود تا بتواند مدیریت رفتاری و تصمیم‌ساز سران داعش را در دست بگیرد.

این داستان مستند به وقایع تاریخی است که به شهادت کتاب پنجاه درصد کتاب را شامل می‌شود و الباقی به منظور جذابیت توسط نویسنده به شکل داستانی درآمده است.

اکثر اسامی و تاریخ نگاری‌ها قابل مشاهده در منابع اینترنتی و بقیه موارد به جهت مسائل امنیتی در کتاب ذکر نشده است.

در بخشی از کتاب آمده: «البغدادی به فلوجه می‌رود و حیفا والعدنانی هم به الرمادی می‌روند. در خلال مدتی که حیفا در زندان است یا شاید تازه با العدنانی از زندان فرار کرده و به الرمادی رفته‌اند، طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می‌رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می‌شود و نهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می‌شود.»

از دیگر آثار این نویسنده می‌توان به کتاب‌های «کف خیابون»، «حجره پریا»، «همه نوکرها»، «تب مژگان» و «دفتر نیم سوخته یک تکفیری» اشاره کرد که متعاقبا توسط کتابخانه‌ دانشجویان معرفی خواهد شد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.