گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 301651

دعوت جامعه اسلامی دانشگاه شهیدرجائی از مردم برای شرکت در راهپیمایی

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی ضمن اعلام حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، از آحاد ملت بزرگوار ایران به خصوص دانشجویان برای شرکت در این حضور الهی و آرمانی دعوت کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس؛ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی طی بیانیه ای اعلام کرد: ما دانشجویان انقلابی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی نیز همچون ملت عزیز و فهیم ایران ، بار دیگر همگام با مردم همیشه در صحنه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با اعلام حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، از آحاد ملت بزرگوار ایران به خصوص دانشجویان برای شرکت در این حضور الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران است ، دعوت بعمل می آوریم.

در این بیانیه آمده است: روز ۲۲ بهمن و راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است ؛ مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملی ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان ، در همه شرایط به خیابان ها می آیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار می دهند ؛ این خیلی با عظمت است »

مقام معظم رهبری
انقلاب اسلامی هدیه با ارزشی بود که خداوند کریم به ملتی عطا کرد که لیاقت آن ها آزادی و رهایی از چنگال استبداد و طاغوت بود. ملتی که بعد از ظهور اسلام بهترین مشی دین داری و ایمان به خداوند را سر لوحه امور خود قرار دادند و با احیای مذهب و اعتدال شیعه علوی و با در آغوش گرفتن مکتب بزرگ و فاخر اهل بیت تحت شدید ترین خفقان و فشار حکومت های استعمار و ظلم ، خالق بهترین نمونه اسلام مداری و مسلمانی شدند.

پیروزی انقلاب اسلامی مسبب پیشرفت کشور در همه ی عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی ، دانشمندان جوان کشورمان در رشته های مختلف از قبیل پزشکی ، درمانی ، نانو ، هوافضا ، انرژی هسته ای که قبلا حق مسلم ما بود ، سلول های بنیادی ، تکنولوژی های روز نظامی و.... سنگرهای دانش را یکی پس از دیگری را فتح نمودند .

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن ، بازگشت به شالوده انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است ، همان که پیامبر اعظم اسلام بزرگ ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده اند . یوم الله ۲۲ بهمن نقطه عظیمت ملت ایران به سمت جامعه مهدوی بوده است.

ملت عزیز ایران در یوم الله ۲۲ بهمن باید در کنار هم و با وحدت کلمه از طاغوت تبری جویند و با متمرکز کردن نیرو و توان خود به دشمن خارجی که در راس آن ها آمریکا و اسرائیل جنایتکار قرار دارد ، ضربه ای مهلک به این بدنه طاغوتی وارد نموده و تمام امید ها و نقشه های آنان را نابود و نقش بر آب کنند. مسئولین نیز باید قدر شناس چنین مردم فهیم و انقلابی باشند و با تمام قوا برای حل مشکلات به ویژه مشکلات معیشتی اقدام کنند.

مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی و موقعیت شناسی خوبی که دارند ، زمانی که دشمن برهنه و بی نقاب در صحنه حضور دارد و زبان به تهدید و عربده کشی باز می کند ، با صفوف فشرده وحدت خود را به نمایش می گذارند.

ما دانشجویان انقلابی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی نیز همچون ملت عزیز و فهیم ایران ، بار دیگر همگام با مردم همیشه در صحنه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با اعلام حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، از آحاد ملت بزرگوار ایران به خصوص دانشجویان برای شرکت در این حضور الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران است ، دعوت بعمل می آوریم.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.