گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 305310

در نامه جامعه اسلامی دانشجویان به حجت الاسلام رئیسی مطرح شد؛

انقلاب جز با عدالت پابرجا نخواهد ماند

ما و همه دانشجویان و تشکیلات انقلابی دانشگاهی پیگیری پرونده های فساد را جدا از شما خواستاریم و اعلام حمایت و همکاری کرده و در راستای این هدف از هیچ کمکی دریغ نخواهیم نمود. بدترین نوع ناعدالتی و تبعیض در سیستم قضایی است که رخ می نماید.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه ای ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام رئیسی به ریاست قوه قضائیه، پیرامون قوه قضاییه تاکید کردند:« بدترین نوع ناعدالتی و تبعیض در سیستم قضایی است که رخ می نماید. انقلاب نیز جز با رسیدن به هدف اصیل خود یعنی عدالت پابرجا نخواهد ماند. البته امیدوآریم که طرح تحول ارائه شده جنابعالی بتواند قوه قضائیه را کارآمدتر از همیشه متحول بسازد.»

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
جناب حجت السلام سید ابراهیم رئیسی

جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور انتصاب جنابعالی را به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران و حلول ماه مبارک رجب المرجب و تقارن این انتصاب با شب پر فضیلت اول رجب را، به شما و تمامی مجموعه قوه قضائیه صمیمانه تبریک عرض می نماید.

هم اکنون که نظام جمهوری اسلامی ایران موید به تاییدات الهی و در ذیل توجهات حضرت ولی عصر با استحکام هر چه تمام گام در راه توسعه و بالندگی گذارده است، ریاست شما بر قوه به تمشیت از حکم رهبری در چنین دوران حساس تاریخی که دشمنان ایران دندان تیز کرده تر از همیشه اند، فقط با استعانت و توکل بر خداوند و سپس با مدیریت مدبرانه و جهادی است که می توانید در کسوت ریاست یکی از قوای جمهوری اسلامی ایران خدمتگزار واقعی انقلاب باشید.

جناب آقای دکتر رئیسی؛ مطمئنا تایید می کنید که هم اکنون نیازمند توجه ویژه ای از سوی قوه قضائیه به فصل سوم قانون اساسی همان حقوق ملت داریم. در وضعیت کنونی بر هیچ کسی پوشیده نیست که در برخی مواقع زورگویان و گردنکشانی که خاصتا دارای جاه و مقام اند، به حقوق مردم تجاوز می کنند. مردم عیال خداوند هستند و اوست که حافظ و نگهبان مردم و این ملت است. ملت بزرگوار و سرافراز ایران باید از هر شر اجتماعی که دامن گیر آنان می شود، با صلابت قوه تحت هدایت جنابعالی حفاظت گردند.

جناب آقای رئیسی کارنامه شما برای همه عیان است. همچنان که رهبری فرمودند و کارآمدی جنابعالی در عرصه های مختلف خدمتتان خصوصا در قوه قضائیه مشهود بوده و مورد خوشنودی ما نیز هست و این باعث فرهمندی است، که مدیران طراز انقلابی کم و بیشی داریم که می توانند در این وضعیت سخت صادقانه و عالمانه پای همت در کار و تلاش بگذارند.

حاج آقای رئیسی مبارزه با فساد با قاطعیتی تمام وظیفه قوه و مطالبه جدی همه است. ما و همه دانشجویان و تشکیلات انقلابی دانشگاهی پیگیری پرونده های فساد را جدا از شما خواستاریم و اعلام حمایت و همکاری نموده و در راستای این هدف از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد. بدترین نوع ناعدالتی و تبعیض در سیستم قضایی است که رخ می نماید. انقلاب نیز جز با رسیدن به هدف اصیل خود یعنی عدالت پابرجا نخواهد ماند. البته امیدوآریم که طرح تحول ارائه شده جنابعالی بتواند قوه قضائیه را کارآمدتر از همیشه متحول بسازد.

ریاست محترم جدید قوه قضائیه، جامعه اسلامی دانشجویان که سال‌هاست تلاش دارد در جامعه دانشگاهی کشور برای انقلاب فعالیت کرده و تاثیر گذار باشد، خوشحال از این انتصاب آماده هر نوع همکاری با قوه قضائیه است.

از خداوند منان برای شما، قوه قضائیه، ملت و جامعه دانشگاهی کشور آرامش و امنیت را خواستاریم.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری