گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 306585

نامه سرگشاده ۹ دفتر جنبش عدالتخواه دانشجویی به دادستان شهرستان گرگان؛

لزوم برخود قاطع با سال‌ها جنگل‌خواری و سوءمدیریت‌ در مهندسی آب

پرواضح است که سوء مدیریت‌ها‌‌ در مهندسی آب، جنگل خواری‌ها و از بین بردن پوشش گیاهی منطقه در طی این سال‌ها نقشی غیرقابل انکار در وقوع و تشدید این قبیل حوادث و خسارت‌ها داشته است. لذا برخود قاطع و فارغ از ملاحظه‌گری، با ریشه‌ها و علل پدید آمدن این خرابی‌ها برای جلوگیری از گسترش این رویه و کاهش آلام و امیدواری این مردم رنج‌دیده ضروری است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ۹ دفتر جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای خطاب به دادستان شهرستان گرگان خواستار برخورد با عاملان خرابی خانه های مردم در این استان شدند. در بخشی از این نامه آمده است: پرواضح است که سوء مدیریت‌ها‌‌ در مهندسی آب، جنگل خواری‌ها و از بین بردن پوشش گیاهی منطقه در طی این سال‌ها نقشی غیرقابل انکار در وقوع و تشدید این قبیل حوادث و خسارت‌ها داشته است.

متن این نامه به شرح زیر است:

حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا سیدحسینی
دادستان عمومی محترم گرگان
با سلام و احترام

همان گونه که مستحضرید در نخستین روزهای سال جدید شاهد وقوع سیل و در نتیجه‌ی آن، آسیب‌های فراوان به زیرساخت‌ها و خانه‌ها و اموال مردم عزیز استان گلستان بودیم که عید را نه فقط به کام مردم آسیب دیده، که برای تمام ملت ایران تلخ کرد.

با توجه به تاکیدات اخیر مقام معظم رهبری، مبنی بر احیاء حقوق عامه و عدم ملاحظه‌ی این و آن در برخوردهای قضائی، از شما به عنوان دادستان عمومی این استان درخواست داریم به عنوان مدعی العموم در این مسئله ورود نمائید.

پرواضح است که سوء مدیریت‌ها‌‌ در مهندسی آب، جنگل خواری‌ها و از بین بردن پوشش گیاهی منطقه در طی این سال‌ها نقشی غیرقابل انکار در وقوع و تشدید این قبیل حوادث و خسارت‌ها داشته است.

لذا برخود قاطع و فارغ از ملاحظه‌گری، با ریشه‌ها و علل پدید آمدن این خرابی‌ها برای جلوگیری از گسترش این رویه و کاهش آلام و امیدواری این مردم رنج‌دیده ضروری است.

در ضمن بخشی از مدارک و مستندات این تخلفات به پیوست ارائه خواهد شد.

و من الله توفیق
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه مازندران
مجمع دانشجویان حزب الله دانشگاه علم و صنعت ایران
مجمع دانشجویی آرمان(عدالتخواه) دانشگاه شیراز
دانشجویان عدالتخواه دانشگاه آزاد کرج
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه باهنر کرمان
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه فرهنگیان کرمان
تشکل عدالتخواه قسط دانشگاه صنعتی شاهرود
مجمع عدالتخواه دانشگاه یاسوج
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولیعصر رفسنجان

رونوشت:
حجت الاسلام رئیسی ریاست قوه قضائیه
حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.