گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 310373

مریم زارع در گفت‌وگو با «خبرنامه دانشجویان ایران» بیان کرد:

برگزاری دومین همایش منطقه ای فانوس راه

او ادامه داد: این همایش با سر فصل هایی چون: مساله زن درغرب، دیدگاه رهبر معظم انقلاب در موضوع زن وهمچنین نقش ها ومسئولیت های زن در اسلام آغاز خواهد شد وسپس با کارگاه نقاط قوت وموانع کار تشکیلاتی دختران پیش خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مریم زارع، دبیر واحد خواهران جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با «خبرنامه دانشجویان ایران» از برگزاری دومین همایش منطقه ای «فانوس راه» توسط جامعه اسلامی دانشجویان در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت ماه در شهر مقدس مشهد خبر داد و گفت: در این دوره آموزشی بعنوان دومین دوره منطقه ای سعی بر آن داریم مباحث را به صورت یکسان  توسط اساتید مجرب پیش ببریم، همه بر این مسأله اذعان داریم که کار در زمینه زن وخانواده یکی از مهم ترین مسائل نظام جمهوری اسلامی است، که باید به آن پرداخته شود.

زارع پیرامون برگزاری این همایش گفت: مباحث روز اول توسط اساتید مرکزمطالعات زن وخانواده که به صورت علمی وپژوهشی در این حیطه فعالیت کرده اند برگزار می شود ودر روز دوم با مباحث تشکیلاتی ومهارتی، توسط خواهرانی که در تشکیلات موفق عمل کرده اند ادامه خواهد یافت، تا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند با مفاهیم بنیادین در حوزه زن وخانواده و هم چنین با بحث کار تشکیلاتی خواهران آشنایی کامل پیدا کنند.

او ادامه داد: این همایش با سر فصل هایی چون: مساله زن درغرب، دیدگاه رهبر معظم انقلاب در موضوع زن وهمچنین نقش ها ومسئولیت های زن در اسلام آغاز خواهد شد وسپس با کارگاه نقاط قوت وموانع کار تشکیلاتی دختران پیش خواهد رفت.

دبیر واحد خواهران جامعه اسلامی دانشجویان افزود: از میان افراد حاضر در این دوره سرحلقه های دوم  شبکه سازی وکادرسازی کشوری در زمینه زن وخانواده گزینش خواهند شد. با توجه به اینکه این دوره اولین وتنهاترین دوره ای است که به تربیت تخصصی حوزه زن وخانواده دختران دانشجو در جنبش دانشجویی کشور می پردازد, امید دارد شعار تربیت زنان تاریخ ساز آرمان ماست به صورت کامل محقق شود.

زارع گفت: این شعار باتوجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین ترسیم آینده جمهوری اسلامی ایران توسط دختران تشکیلاتی در این تشکل انقلابی انتخاب شده است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.