گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 316311

در گفتگو با «خبرنامه دانشجویان ایران» تشریح شد؛

بازداشت دانشجویان بسیجی در فرمانداری کارون

بعد از کش و قوس های فراوان و ساعاتی حضور دانشجویان در فرمانداری و حضور نیروی انتظامی سر انجام در ساعت ۱۶ دانشجویان آزاد شدند. هر چند اینگونه اقدامات و سنگ اندازی ها هیچگونه خللی در عزم راسخ دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و همچنان طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیگر وضعیت سیل زدگان خوزستان هستند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دو نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید چمران اهواز  و یکی دانشجوی علوم پزشکی جندی شاپور روز گذشته چند ساعتی در بازداشت بسر بردند.

رضا نظری از دانشجویان بسیج دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگویی با «خبرنامه دانشجویان ایران»، در روایت اتفاقات روزگذشته گفت: در روز سه شنبه ۲۷ خرداد بر آن شدیم تا برای مطالبه گری وضع سیل زدگان و مردم شریف شیرین شهر به این منطقه برویم و به بررسی کارهای انجام گرفته که توسط استانداری در روز های قبل قول انجامشان را گرفته بودیم حضور به عمل آوریم.

بعد از دیدن وضعیت فاجعه بار منطقه و عدم تحقق وعده های داده شده تصمیم به مراجعه به فرمانداری کارون و پیگیری کارها شدیم.

بعد از ورود به فرمانداری متاسفانه با برخورد زننده و امنیتی کارمندان فرمانداری روبرو شدیم. هنگامی که یکی از دانشجویان اقدام به گرفتن یک عکس از وسایل و کمک های مردمی انبار شده در فرمانداری کردند متاسفانه کارمندان فرمانداری و خانم فرماندار با امنیتی کردن موضوع و طرح ادعایی مبنی بر اینکه«ممکن است این عکسها امنیت فرمانداری را به خطر بیاندازند» و تماس با نیروی انتظامی قصد ترساندن دانشجویان مطالبه گر و همچنین جلوگیری از ادامه حضور آنها در روند پیگیری و مطالبه گری پیرامون وضعیت سیل زدگان داشتند.

بعد از کش و قوس های فراوان و ساعاتی حضور دانشجویان در فرمانداری و حضور نیروی انتظامی سر انجام در ساعت ۱۶ دانشجویان آزاد شدند.

هر چند اینگونه اقدامات و سنگ اندازی ها هیچگونه خللی در عزم راسخ دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و همچنان طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیگر وضعیت سیل زدگان خوزستان هستند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.