گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 320822

دوره آموزشی-تشکیلاتی فردای انقلاب برگزار شد

دومین دوره اردوی آموزشی-تشکیلاتی نخبه پروری تحت عنوان اردوی فردای انقلاب با حضور 60 نفر از برگزیدگان دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ تیر ماه در شهر تهران برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دومین دوره اردوی آموزشی-تشکیلاتی نخبه پروری تحت عنوان اردوی فردای انقلاب با حضور 60 نفر از برگزیدگان دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ تیر ماه در شهر تهران برگزار گردید. دانشجویان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در کلاس های آموزشی شرکت کردند. سرفصل کلاس های صبح شبکه سازی و تشکیلات از منظر قرآن کریم بود که کلیات و مقدمه بحث در روز اول توسط جناب آقای دکتر اخوت تدریس گردید و روزهای دوم و سوم این مبحث با تدریس استاد مستشرق ادامه یافت.

شرکت کنندگان بعد از ظهر ها به سه کارگروه سیاسی، فرهنگی و رسانه تقسیم بندی شدند و هر کارگروه به صورت تخصصی در کارگاه ها آموزش دیدند. عناوین کلاس های بعد از ظهر به شرح زیر است:

کارگروه سیاسی؛
جریان شناسی سیاسی و فرهنگی با تدریس پیام مرادی
مسئله حجاب و مواجهه چهل ساله جمهوری اسلامی با آن با تدریس دکتر علم الهدی (این دو کلاس به صورت مشترک برای کارگروه سیاسی و فرهنگی برگزار گردید)
تبیین مفهوم و رویکرد مستقل با تدریس علی خضریان
عدالتخواهی اخلاق مدارانه با تدریس مهران کریمی
گفتمان مقاومت با تدریس پورغلامی

کارگروه فرهنگی؛
روش نقد و تحلیل سینما با تدریس میکائیل دیانی
واکاوی دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری با تدریس مهدی جمشیدی
یادداشت نویسی فرهنگی با تدریس رضا کردلو

کارگروه رسانه؛
کارگاه فتوشاپ در سه جلسه با تدریس فیروزی
کارگاه تدوین دو جلسه با تدریس زین آبادی

متربیان شب ها در گعده های مباحثه شرکت کرده و در نهایت نمایندگان هر گروه جمع بندی مباحث گعده را مقابل همه دانشجویان ارائه دادند. این دوره آخرین اردوی آموزشی سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل بود و اعضای حاضر در این اردو برگزیدگان دوره جهاد اکبر بودند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری