گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 328159

محمدرضا زمانیان؛

انتخابات یازدهمین دوره مجلس فرصت آزمون و خطا نیست!

نماینده باید برخواسته از دل مردمی باشد که فقر را احساس کرده باشد،نماینده ای که بفکر اخلال در بازار ارز و سکه و خودروست،نماینده ای که در بحران های شدید اقتصادی بجای مصوب کردن قانون برای طبقه فرو دستان،بجای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کارمندان،بدنبال گرفتن آپارتمان برای استیضاح نکردن است به درد کشور و مردم و حتی انقلاب نمیخورد.

خبرنامه دانشجویان ایران: محمدرضا زمانیان*// کمر بدنه ی اقشار مختلف مردم زیر بار بی تدبیری و بی برنامگی و سوءمدیریت های دولت و بخصوص مجلس خورد شده است،تورم بیش از حد کالا های اساسی در وضع معیشت مردم تاثیر منفی داشته است،تورم قطعات خودرو و تمامی اجناس یک عصر جدیدی را در ایران رقم زد به شیوه ای که مردم دیگر به مسئولین اعتماد نداشته باشند.

انتخابات مجلس یازدهم بیش از حد جدی است، نماینده باید برخواسته از دل مردمی باشد که فقر را احساس کرده باشد،نماینده ای که بفکر اخلال در بازار ارز و سکه و خودروست،نماینده ای که در بحران های شدید اقتصادی بجای مصوب کردن قانون برای طبقه فرو دستان،بجای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کارمندان،بدنبال گرفتن آپارتمان برای استیضاح نکردن است به درد کشور و مردم و حتی انقلاب نمیخورد.

همچنانی که باید برای به روی کار آمدن دولت حزب اللهی تلاش شود، باید برای به روی کار آمدن مجلسی حزب اللهی،انقلابی،کارآمد تلاش و زمینه سازی شود، قوه قضائیه در گام دوم انقلاب با تغییرات اساسی و ملموسی روبه رو شده که عرصه را بر مفسدین تنگ کرده ،قطعا اگر قوه مجریه و مقننه هم حجامت شوند عرصه را تنگ تر میکنند که مسلما فساد از نظام اسلامی ریشه کن خواهد شد.

به زعم این حقیر و بسیاری از صاحب نظران قشر جوان، بویژه دانشجو بایستی نقش جدی و سرنوشت سازی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

همچنانی که شهید آیت الله دکتر بهشتی میفرماید دانشجو موذن جامعه است،اگر خواب بماند،نماز امت قضا میشود،لذا نباید گذاشت که اتفاقاتی همچون تکرار کردن مجددا شکل بگیرد،دانشجو بایستی با اشرافیت سیاسی،اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی، به سوی روشنگری سوق پیدا کند و نمایندگانی از جنس مدرس را راهی خانه ی ملت کنیم که بتواند برای طبقه ی فرودستان مثمر ثمر باشد.

* دبیر سیاسی کانون اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.