گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 332448

حمایت وزارت علوم از برنامه انجمن های ورزشی برای توسعه ورزش

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: این اداره کل از تمام برنامه های مدون انجمن های ورزشی برای توسعه ورزش در دانشگاه‌ها حمایت می کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از سازمان امور دانشجویان، محمد حسین علیزاده گفت: این اداره کل از تمام برنامه های مدون انجمن های ورزشی برای توسعه ورزش در دانشگاه‌ها حمایت می کند و برای تفویض هرگونه اختیارات و تهیه امکانات لازم برای این انجمن ها آمادگی دارد.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیت مالی دراین زمینه نداریم افزود: در حال حاضر ۴۰۰ سالن ورزش در دانشگاه‌ها وجود دارد، ظرفیت ها و امکانات لازم برای ایجاد رشته های ورزشی جدید و برگزاری عملی واحدهای تخصصی در دانشگاه‌ها وجود دارد.

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: از انجمن های ورزشی انتظار می رود استراتژی توسعه ورزش در دانشگاه محل فعالیت خود را تدوین کنند.

در ادامه محمد پورکیانی، گفت: در دوره مدیریت جدید اداره کل تربیت بدنی و با حمایت های دکتر علیزاده، توجه به انجمن های ورزشی بیشتر شده است.

مسئول دفتر مشترک انجمن های ورزشی  با تاکید بر نقش مهم انجمن های ورزشی در برنامه های جاری ورزش در دانشگاهها گفت: در راستای تقویت نقش انجمن های ورزشی در برگزاری مسابقات منطقه ای و ملی دانشجویی، به روز بودن اطلاعات دبیران انجمن ها و داوران از جدیدترین آیین نامه ها و قوانین مسابقات ضروری است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری