گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 334563

بیانیه ۶ تشکل دانشجویی درباره فسادهای اعلام شده از سوی روحانی در یزد

۶ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های یزد در بیانیه‌ای از قوه قضاییه خواستند به مبارزه قدرتمند خود با مفسدان دانه درشت ادامه داده و به جد پیگیر فساد‌های اعلام شده توسط روحانی باشد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ۶ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های یزد در بیانیه‌ای از قوه قضاییه خواستند به مبارزه قدرتمند خود با مفسدان دانه درشت ادامه داده و به جد پیگیر فساد‌های اعلام شده توسط روحانی باشد.

متن بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

در دیدار روز یکشنبه ریاست جمهوری با مردم یزد متاسفانه شاهد بی توجهی چند باره به خواسته‌ها و مطالبات اصلی مردم یزد و به راه انداختن یک نمایش سیاسی و انحراف افکار عمومی بودیم. رییس جمهور محترم به جای پاسخگویی به مطالبات به حق مردم یزد در حل مشکلاتشان و به جای توضیح در مورد چرایی عدم تحقق وعده خای گذشته ایشان در استان، به مباحثی همچون اتهام فساد و انداختن تقصیر‌ها گردن دیگران و دولت قبل پرداختند.

از طرفی این سوال پیش می‌آید که چرا رییس جمهور محترم اکنون این فساد‌ها را مطرح می‌کنند و چرا زودتر از این حرفی در موردش نزده بودند؛ با توجه به احراز فساد مالی و اختلاس عده زیادی از بستگان مسئولین دولتی در چند ماه اخیر، طرح برخی ادعا‌ها و صحبت‌ها از طرف رییس جمهور محترم بعد از محاکمه افراد مذکور، شائبه‌هایی را در اذهان ملت ایران مبنی بر وجود جناح بازی و تسویه حساب سیاسی ایجاد می‌کند؛ لذا بهتر است که دولت نسبت به این اتفاق شفاف سازی کنند.

همچنین توهین و برچسب زدن به منتقدان و مطالبه گران مردمی مشکلات، اتفاق نا مبارکی بود که در جریان سخنرانی جناب آقای روحانی با مردم یزد اتفاق افتاد که به هیچ وجه شایسته شخص رییس جمهوری ایران نبود و می‌تواند موجبات سو استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم کند؛ و همچنین باعث تقویت صدای اختلاف و دو قطبی سازی‌ای شود که از حنجره آمریکا بیرون می‌آید.

در پایان ما جامعه دانشجویی یزد برای چندمین بر از دولت و استاندازی یزد خواستار پیگیری و حب مشکلات و مطالبات مردم اعم از بیکاری، رکود، مشکل آب و... هستیم و همچنین از قوه قضاییه نیز میخواهیم به مبارزه قدرتمند خود با مفسدان دانه درشت ادامه دهد و به جد پیگیر فساد‌های اعلام شده توسط دکتر روحانی را در دستور کار قرار دهد.

قوه قضاییه به جد پیگیر فساد‌های اعلام شده در سخنرانی روحانی باشد
-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد
-انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد
- تشکل جنبش عدالتخواه دانشگاه فرهنگیان یزد
-انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یزد
-بسیج دانشجویی دانشگاه یزد
-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.