گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 334579

بیانیه تشکل‌های دانشجویی استان یزد در پی سخنرانی حسن روحانی در جمع مردم این شهر؛

رئیس جمهور پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشد

همچنین توهین و برچسب زدن به منتقدان و مطالبه گران مردمی مشکلات، اتفاق نا مبارکی بود که در جریان سخنرانی جناب آقای روحانی با مردم یزد اتفاق افتاد که به هیچ وجه شایسته شخص رییس جمهوری ایران نبود و می تواند موجبات سو استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ تشکل های دانشجویی استان یزد در پی سخنرانی حسن روحانی در جمع مردم این شهر بیانیه ای صادر کردند و تاکید کردند: توهین و برچسب زدن به منتقدان و مطالبه گران مردمی مشکلات، اتفاق نا مبارکی بود که در جریان سخنرانی جناب آقای روحانی با مردم یزد اتفاق افتاد که به هیچ وجه شایسته شخص رییس جمهوری ایران نبود و می تواند موجبات سو استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم کند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ
در دیدار روز یکشنبه ریاست جمهوری با مردم یزد متاسفانه شاهد بی توجهی چند باره به خواسته ها و مطالبات اصلی مردم یزد و به راه انداختن یک نمایش سیاسی و انحراف افکار عمومی بودیم.

رییس جمهور محترم به جای پاسخگویی به مطالبات به حق مردم یزد در حل مشکلاتشان و به جای توضیح در مورد چرایی عدم تحقق وعده خای گذشته ایشان در استان، به مباحثی همچون اتهام فساد و انداختن تقصیر ها گردن دیگران و دولت قبل پرداختند.

از طرفی این سوال پیش می آید که چرا رییس جمهور محترم اکنون این فساد ها را مطرح می کنند و چرا زودتر از این حرفی در موردش نزده بودند؛ با توجه به احراز فساد مالی و اختلاس عده زیادی از بستگان مسئولین دولتی در چند ماه اخیر، طرح برخی ادعا ها و صحبت ها از طرف رییس جمهور محترم بعد از محاکمه افراد مذکور، شائبه هایی را در اذهان ملت ایران مبنی بر وجود جناح بازی و تسویه حساب سیاسی ایجاد می کند؛ لذا بهتر است که دولت نسبت به این اتفاق شفاف سازی کنند.

همچنین توهین و برچسب زدن به منتقدان و مطالبه گران مردمی مشکلات، اتفاق نا مبارکی بود که در جریان سخنرانی جناب آقای روحانی با مردم یزد اتفاق افتاد که به هیچ وجه شایسته شخص رییس جمهوری ایران نبود و می تواند موجبات سو استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم کند. و همچنین باعث تقویت صدای اختلاف و دو قطبی سازی ای شود که از حنجره آمریکا بیرون می آید.

در پایان ما جامعه دانشجویی یزد برای چندمین بر از دولت و استاندازی یزد خواستار  پیگیری و حب مشکلات و مطالبات مردم اعم از بیکاری، رکود، مشکل آب و...هستیم و همچنین از قوه قضاییه نیز میخواهیم به مبارزه قدرتمند خود با مفسدان دانه درشت ادامه دهد و به جد پیگیر فساد های اعلام شده توسط دکتر روحانی را در دستور کار قرار دهد.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد
-انجمن اسلامی دانشجویان  دانشگاه یزد
- تشکل جنبش عدالتخواه دانشگاه فرهنگیان یزد
-انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یزد
-بسیج دانشجویی دانشگاه یزد
-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری