گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 337491

نامه جمعی از دانشجویان فرهنگیان به وزیر آموزش و پرورش

جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های فرهنگیان تهران با امضای طوماری خطاب به وزیر آموزش و پرورش نسبت به خصوصی‌سازی آموزش و پرورش اعتراض کردند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های فرهنگیان تهران همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو، در پردیس نسیبه با امضای طوماری خطاب به وزیر آموزش و پرورش نسبت به خصوصی سازی آموزش و پرورش اعتراض کردند.

متن طومار دانشجویان بسیجی دانشگاه های فرهنگیان تهران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وزیر محترم آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای محسن حاجی میرزایی

سلام علیکم؛

با استعانت از درگاه باری تعالی، رسیدن به آرمان‌ها و اهداف جمهوری اسلامی ایران به شرطی امکان پذیر است که در پرورش و بالندگی نسل آینده اهتمام ورزیده واز هیچ تلاشی چشم پوشی نکنیم.

از جمله نگرانی‌هایی که در حال حاضر گریبان گیر شریان تعلیم وتربیت است، مسلئه‌ خصوصی سازی در آموزش و پرورش می‌باشد که با صراحت می‌توان از آن به عنوان آتشی خاموش ناشدنی نام بردو چنانچه در این زمینه اقدامی انقلابی صورت نپذیرد حیات ریشه‌دارترین رکن جامعه با مشکل مواجه می‌شود.

این پروژه خصوصی سازی که بدون در نظرگیری ماده ۸ قانون مدیریت خدمات کشوری و امور حاکمیتی برنامه ریزی شده است در صدد می‌باشد تا از طرفی موجب ورود افراد ناکارآمد به عرصه‌ آموزش و پرورش گردد و از سوی دیگر معلمان متخصص را با بهایی ناچیز به خدمت گیرد؛ این درحالی است که پس از اجرای این طرح شاهد فشار چندین برابری بر خانواده‌های کم بضاعت و مستضعف جامعه نیز خواهیم بود؛ لذا به نمایندگی از دانشجویان، اساتید و خانواده‌ی بزرگ فرهنگیان به استحضار می‌رسانیم به دلیل ضعف شدید در بنیان‌های این طرح و مضرات قطعی ناشی از پیش برد اهداف آن، صراحتا مخالف اجرای طرح خرید خدمات آموزشی بوده و از شما مقام عالی وزارت خواستار پیگیری و لغو تمامی اقدامات صورت گرفته در این زمینه می‌باشیم. باشد که در جهت صیانت از هویت معلمان و متعلمان ایران اسلامی خرد و اندیشه‌ای کارآمد پیشه کنید.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری