گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 342800

بیانیه بسیج‌دانشجویی شهرستان ماهشهر تحریم درباره سردار شاهوارپو

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ماهشهر در پی تحریم سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ماهشهر در پی تحریم سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یریدون أن یطفئوا نور الله بأفواههم و یأبی الله الا أن یتم نوره ولو کره الکافرون
کافران می‌خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و خدا نگذارد تا آنکه نور خود را به کمال برساند هر چند کافران را خوشایند نباشد[توبه ۳۲]

بی شک جدالِ دیرینه-ی میانِ حق و باطل پایانی جز پیروزیِ حق بر باطل نخواهد داشت. و تدبیر و تقلایِ بیهوده-ی جبهه-ی باطل در نابودیِ حق و حقیقت، جز غرق شدن در دریای عظیمِ هستیِ حقیقت محور را پایانی نخواهد بود.

اقدامِ سخیفِ آمریکایی در تحریمِ سردار شاهوارپور، مردی از تبارِ سبز قامتانِ جمهوریِ اسلامی، تلاشی بی خردانه است که به زعمِ شیطانی-شان نمی تواند ذره-ای خلل در تحققِ وعده-ی الهی ایجاد کند. آن ها چنین با خود اندیشه می کنند که اگر سلیمانی ها و سلیمانی تباران را از میان بردارند، می توانند مانع از به ثمر رسیدنِ این شجره شوند، حال آنچه خلل و شذوذ ناپذیر می باشد، مسیر و راهِ انقلابِ اسلامی است. در این مسیر شاهوارپور ها شتابانند در سبقت به سوی گسترانیدنِ حقیقتِ اسلامی در جهان و خوفی از تحریم و شهادت ندارند. و این آن چیزی است که این گونه تحریم ها و حرکات کودکانه را مضحک می نمایاند.

این اقدامِ ننگین آمریکایی که به بهانه-ی دروغگویی هایِ امپراطوریِ رسانه-های غربی به خصوص انگلیسِ خبیث در سیاه نمایی هایِ اقداماتِ خرابکانه-ی عده-ای خرابکار در شهرستان ماهشهر صورت گرفته است، بی شک دلیلِ دیگری بر اثباتِ خباثتِ آمریکایِ جنایتکار در حمایت از آشوب و بی نظمی و ضربه زدن به نظام اسلامی است

سردار عزیزِ اسلام، سردار شاهوارپور به خود افتخار می کند که در چنین مسیری حضور دارد و شیطانِ بزرگ به مصاف با او قیام کرده است و دانشجویان و  ملتِ مسلمانِ این سرزمین نیز در حمایت از او ایستاده اند و تا آخرین نفس حامیِ خدمتگزاران به اسلام و نظام اسلامی خواهند بود.

شورای تبیین مواضع بسیج‌دانشجویی شهرستان بندر‌ماهشهر

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.