گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 345326

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به مردم عنوان کرد؛

فرهنگ انتخاب آگاهانه را ترویج دهیم/ امروز وقت شانه خالی کردن نیست

دیگر مجالی برای درگیر شدن در دعواهای اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست، فرصتی برای اعتماد به جوامع و حکومت های شرق و غرب نیست، مانند تمام نقاط روشن تاریخ ایران باید دست روی زانوی خود بگذاریم و با تکیه بر توان خود بایستیم و پیشرفت کنیم، باید قوی شویم.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و همزمان با راهپیمایی 22 بهمن نامه ای خطاب به عموم مردم ایران منتشر کرد؛ متننامه به این شرح است:

مردم عزیز ایران سلام علیکم
ضمن گرامیداشت و تبریک چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به یکایک شما با هر اندیشه و تفکری، بر آن شدیم میان هلهله و فریاد بلندگوهای سیاسی و انتخاباتی بعنوان فرزندانتان مجالی کوتاه را با شما سخن بگوئیم.

می خواهیم دست در دست هم از شرایط نامطلوب امروز و از نمایندگان ناکارآمد و مسئولین نالایق عبور کنیم، از دوگانه ها و دکان های حزبی، سیاست زده و غیر مردمی عبور کنیم و با کمک همدیگر به یک تصمیم مشترک برسیم.

دیگر مجالی برای درگیر شدن در دعواهای اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست، فرصتی برای اعتماد به جوامع و حکومت های شرق و غرب نیست، مانند تمام نقاط روشن تاریخ ایران باید دست روی زانوی خود بگذاریم و با تکیه بر توان خود بایستیم و پیشرفت کنیم، باید قوی شویم.

ملت عزیز ایران امروز ما مسلط بر بیش از ۴۰ سال رویش ها و ریزش ها، سختی ها و تنگناها و البته پیروزی ها و سرافرازی ها هستیم، تجربیاتی که گاه با شهادت جوانان و گاه با مقاومت در برابر تحریم و جنگ به دست آمده اند.

مردم عزیز ایران معیشت و امنیت ما در گرو انتخاب هایمان است. اینک فصل انتخاب است، انتخابی برای فرداها، انتخابی برای تغییر و تحول، اینک فصل بذرافشانی است، هر آن چه بکاریم همان را درو خواهیم کرد.

انتخابی که اگر تحت تاثیر جو رسانه ها و اربابان قدرت و ثروت شکل بگیرد نتیجه اش می شود مجلس و دولتی منفعل، پیر، خسته اما ثروتمند که از درد و رنج های مردم بی خبر است‌.

مهم ترین معضل امروز ناکارآمدی و مسئولیت گریزی کسانی است که با رای و انتخاب ما به قدرت رسیده اند و امروز لزومی برای پاسخگویی به ملت نمی بینند. انتخابی که در بلوای رسانه ها، دروغ و جو سازی احزاب، وعده های کذب و صد البته تکرارهای ناروا و بی برنامه بود.

وضعیت امروز ما نتیجه انتخاب دیروزمان است؛ امروز وقت شانه خالی کردن نیست، باید پای انتخاب مان بایستم و درس بگیریم، باید فردایی تماشایی رقم بزنیم، فردایی که با انتخاب مدیران و نمایندگانی متعهد، جوان، متخصص، انقلابی، از دل مردم و دلسوز محرومین، عدالت محور، مستقل و آزاده نسبت به شرق و غرب، شجاع و کارآمد رقم خواهد خورد.

هرگونه تغییر در وضع نامطلوب موجود دولت و مجلس ضعیف و خسته نیازمند تغییر در فرهنگ انتخاب است، فرهنگی که منجر به انتخاب آگاهانه و در نهایت مجلسی عالمانه شود، مجلسی که در خور شان و جایگاه رفیع ملت قهرمان ایران اسلامی باشد‌.

در ایام اربعین شهادت حسینی وار سردار سلیمانی، ما معتقدیم انتقام از قاتلین سردار عزیزمان مستلزم انتخاب کسانی است که پای میز سازش با قاتل استکباری نمی نشینند و با تکیه بر مردم و ظرفیت های فراوان وطن، گفتمان عزتمندانه مقاومت را سرلوحه حکمرانی شان قرار می دهند.

مردم سالاری دینی امروز برای ما حق و تکلیفی توامان ایجاد کرده است، لذا اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل بعنوان فرزندان کوچک شما، از تمام مردم ایران برای رقم زدن انتخاباتی پر شور و شایسته سالارانه دعوت بعمل می آورد، تا با انتخابی عقلانی و شوری انقلابی مجلس کارآمدی را تشکیل بدهیم و با تکیه بر آن دولت را به تکاپو بیندازیم و صد البته زمینه های شکل گیری دولت جوان حزب اللهی را رقم بزنیم.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.