گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 345477

ابوالفضل محرمی

خون دلی که قرار نیست لعل شود

از طرفی یک گروه لیست مسخره A را انگشت نما میکند و شروع میکند به یادآوری روزهای تاریخی انتخابات گذشته و امروز لیست خودشان را منتشر میکنند بدون حضور فرد مورد نظر.

خبرنامه دانشجویان ایران: ابوالفضل محرمی// یک روز از آغاز تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و آقایان به اصطلاح انقلابی هنوز از دادن یک لیست واحد عاجزند!

گروهی می‌گویند سهم ما از لیست باید این تعداد باشد عده ای می‌گویند فلانی که بدنه اجتماعی خوبی در تهران دارد نباید در لیست باشد!

یک عده می‌گویند ما هم هستیم! ما را فراموش نکنید!

آدم نمی‌داند از که و چه بنویسد و بگوید... به چه کسی گیر دهد؟

هر طرف یک نفر ایستاده با اعوانش و می‌گوید ما خوبیم مابقی بدِ بدِ بدن... خلاصه شده عرصه سهم خواهی گروه ها و اشخاص همیشه بازنده! بگذریم از اینکه برای چه کاندیدا شده اند و می‌خواهند چه کنند؟

دوره قبل در مجلس چه لگدی به کدام گربه زدند که این بار بخواهند حواله اش کنند... جز تئوری پردازی مزخرف چه خاصیتی دارند؟!

لیستی می‌بندند و منتشر می‌کنند طرف می‌بیند اعوانش در لیست کم اند می‌زند زیر میز که این چه لیستی است من نیستم!

مثل ٩٢ که قرار بود از ائتلاف ٢+١ شان یک نفر بیاید و همه می‌دانند و می‌دانیم الباقی ماجرا را...

از طرفی یک گروه لیست مسخره A را انگشت نما میکند و شروع میکند به یادآوری روزهای تاریخی انتخابات گذشته و امروز لیست خودشان را منتشر میکنند بدون حضور فرد مورد نظر...

تا کی قرار است جبهه انقلاب از یک مشت سیاستمدار ورشکسته بی آبرو ضربه بخورد؟!

یک عده انگار فقط منتظرند هر دو سال به دوسال انتخاباتی شود بیایند حزب اله و جماعت را بدبخت کنند بعد هم به ریشمان بخندند...

کی قرار است شانا و جمنا و مانا و این خزعبلات برایمان عبرت شود؟

آقایان لیست متعدد خوب است اما نه در چنین شرایطی که چند لیستی نتیجه بدتر را برجای می‌گذارد...

هر عقل سلیمی می‌پذیرد که بد بهتر از بدتر است... چطور قالیباف دیروز که به نفع حاجی رئیسی کنار کشید خوب بود الان شد مفسد فی الارض؟

بله امثال من نیز به قالیباف انتقاد داریم ولی او را از سگ های لیبرال صفت که هیچ ایمانی به انقلاب و دین ندارند برتر می‌دانیم...

روزی بچه بودیم موقع تیم کشی برای بازی فوتبال کلی جر و بحث میکردیم اما سر آخر در همان عالم کودکی با یکدیگر کنار می آمدیم...

واقعا خجالت دارد...
روسیاهیش می‌ماند برایتان...
یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصابِرُوا وَرابِطُوا وَاتَّقُوا اللهَ لَعَلَّکمْ تُفْلِحُونَ

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.