گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 346867

وضعیت کلاس‌های نظری دانشگاه شهیدبهشتی تا پایان سال

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: در صورت تداوم تعطیلی در هفته‌های آینده، دانشگاه کلاس‌های دروس نظری را به‌صورت غیرحضوری از روز شنبه ۱۰ اسفند تا پایان سال ارائه خواهد کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، جلسه هیئت رئیسه دانشگاه شهیدبهشتی با حضور اعضا و مدیران آموزش مجازی دانشگاه تشکیل و دربارۀ فعالیت‌های آموزشی دانشگاه به‌صورت غیرحضوری و مجازی، تصمیمات زیر اتخاذ شد:

۱- با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بخش آموزش حضوری دانشگاه در هفتۀ جاری، در صورت تداوم این وضعیت در هفته‌های آینده، دانشگاه کلاس‌های دروس نظری را به‌صورت غیرحضوری از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ تا پایان سال ارائه خواهد کرد.

۲- برقراری غیرحضوری کلاس‌ها معادل حداقل دو هفتۀ درسی، به شیوه‌های مختلف ازجمله با استفاده از سامانۀ یادگیری آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه (http://lms.sbu.ac.ir/)،یادرس‌افزار دانشگاه (http://courseware.sbu.ac/) و روش‌های دیگری به اشتراک‌گذاری مناسب منابع درسی و تالار گفتگو بین استاد و دانشجویان، به دو صورت بر خط یا غیر برخط انجام می‌گیرد.

۳- با فرض اینکه در هفته‌های آینده آموزش حضوری دانشگاه تعطیل باشد، کادر علمی و پرسنل دانشگاه تعطیل نخواهند بود و اعضای محترم هیئت‌علمی می‌توانند با حضور در دفاتر کار خود و با استفاده از امکانات دانشگاه، آموزش‌های غیرحضوری را آغاز کنند.

۴- مرکز آموزش‌های مجازی و مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه حمایت‌های فنی و تخصصی لازم را در این خصوص ارائه می‌کنند.

۵- از رؤسای محترم دانشکده‌ها / پژوهشکده‌ها انتظار می‌رود که تمهیدات لازم برای پیگیری و اجرای موارد فوق را به عمل آورند.

۶- در صورتی که به هر دلیل، استاد موفق به ارائه درس به‌صورت غیرحضوری نشد، لازم است پس از بازگشایی کلاس‌ها معادل دو هفته درس را به‌صورت کلاس‌های جبرانی ارائه نماید.

۷- معاونت آموزشی دانشگاه شیوه‌نامۀ اجرایی مربوط به اقدامات فوق را ابلاغ و پیگیری خواهد کرد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.