گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 350738

محمدامین سلیمی

کتک‌خورهای همیشگی

قرارگاه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده بسیج دانشجویی کشور که به صورت روزانه بالغ بر چندهزار هزار ماسک و چند هزار لیتر مایع ضدعفونی تولید و در مناطق محروم توزیع می‌کند.نظیر این قرارگاه در برخی دیگر از استانها توسط بسیج دانشجویی راه‌اندازی شده.

خبرنامه دانشجویان ایران: محمدامین سلیمی// عکس اول: فعالیت‌های گروه جهادی مدینه النبی و گروه جهادی شهید مسرور در ضدعفونی خودروها و فضای عمومی شهر شیراز با هدف جلوگیری از گسترش ویروس کرونا

کتک‌خورهای همیشگی

عکس دوم: توزیع اقلام بهداشتی توسط گروه های جهادی بسیجی، شامل ماسک، دستکش، الکل و مواد ضدعفونی کننده که در روستاها و حاشیه شهر توزیع می‌شود.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس سوم: قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی در خراسان شمالی دانشجویان بسیجی این استان، با تشکیل و راه‌اندازی قرارگاه کمک در خراسان شمالی اقدام به فعالیت‌های ساخت ماسک، شیلد صورت، محلول ضد عفونی‌کننده کرده‌اند.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس چهارم: بسته بندی بسته‌های حمایتی آسیب‌ دیدگان کرونا در قم، جمعیت امام رضائی ها و قرارگاه تداوم جهاد ، برای کمک به معیشت خانواده‌های آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا در استان قم، بسته‌ های غذایی و بهداشتی را با کمک خیرین تهیه و میان آنان توزیع می کنند.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس پنجم: تولید ماسک توسط بانوان جهادی ، بانوان بسیجی قمی برای تولید ماسک در مساجد ، حوزه های علمیه ، پایگاه های بسیج و منازل بصورت شبانه روزی تلاش می کنند.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس ششم: عمیات شبانه ضدعفونی مناطق شهر تهران توسط خادمان راهیان نور عملیات پاک سازی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی شهر تهران توسط قرارگاه مرکزی راهیان نور و سازمان بسیج در محله های مختلف شهر جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس هفتم: تهیه آبمیوه برای بیماران و بیمارستان‌ها توسط گروه های جهادی.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس هشتم و نهم: قرارگاه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده بسیج دانشجویی کشور که به صورت روزانه بالغ بر چندهزار هزار ماسک و چند هزار لیتر مایع ضدعفونی تولید و در مناطق محروم توزیع می‌کند. نظیر این قرارگاه در برخی دیگر از استانها توسط بسیج دانشجویی راه‌اندازی شده.

کتک‌خورهای همیشگی

عکس دهم: حضور جمعی از طلاب و بسیجیان مشهدی در غسالخانه‌ها و کمک به امر شست و شوی جان‌باختگان کرونایی.

کتک‌خورهای همیشگی

پی‌نوشت: اگر امروز کسی سوال میکند که بچه بسیجی‌ها به جای فلان کار چرا به مردم خودمان کمک نمیکنند یا برای کسی سوال است که این جوان‌های حزب اللهی در چه عالمی سیر میکنند بخش قابل توجهی از آن گردن ما اصحاب رسانه است که خوب عمل نمیکنیم و حداقل این یک جا ما بدهکاریم نه طلبکار..شخصا شرمنده همه بچه‌های جهادی هستم.

کتک‌خورهای همیشگی

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.