گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 350813

غرغرو های در قرنطینه!

یک فعال دانشجویی در رابطه با فعالیت گروه های جهادی در چند مدت اخیر نکاتی را مطرح نمود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، محمدصادق جعفری در رابطه با فعالیت گروه های جهادی در چند مدت اخیر نکاتی را مطرح نمود:

افرادی که خود را قرنطینه کرده اند دو دسته اند.

۱- افرادی که به توصیه ها گوش کرده اند و خود را در خانه قرنطینه کرده اند و از خدمات همه آنهایی که در این شرایط خدمت میکنند تشکر میکنند و بلعکس آنهایی که خدمت میکنند نیز از مردم بابت گوش کردن به توصیه ها تشکر میکنند ؛ که خداحافظ این مردم عزیز باشد.

۲- دسته دوم غرغرو های در قرنطینه هستند ؛ این گروه معمولا متشکل از مسئولینی هستند که خود را قرنطینه کرده اند و امورات را در کاخ یا اتاق منزلشان با تلفن و ویدیو کم پیگیراند و یا افرادی هستند که مسئول هم نیستند اما توهم مسئول بودن در همه امور را دارند و هیچ کاری هم نمیکنند ! این دسته افراد معمولا از خواب که برمیخیزند دنبال یک ماجرا اند تا آن را بکوبند و نگذارند هیچ کار نکردنشان ماجرا شود.

با همه ی چند ایراد شاید رسانه ای ارسال محموله از طرف بچه های دانشجوی جهادی به مردم آمریکا که اگر هم باشد باید بین خودشان بالا پایین شود و حل شود و عملا به غرغروهای بی عمل ربطی ندارد ؛ یک بهانه بود برای غرغرو ها !

تعدادی از این بچه ها را میشناسم که یک ماه است خانواده شان را ندیده اند و صبح ها لباس ایزوله میپوشند دنبال تهیه و تولید مواد بهداشتی اند و ظهر ها در بیمارستان کمک میکنند و شب ها با لباس جنگی شهر را سمپاشی میکنند.

رفقا میدانم برایتان مهم نیست و معامله تان را به خدایتان انجام دادید ؛ اما شرمنده ایم!

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.