گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 353143

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس منتشر کرد،

راهنمای مراقبت از سلامت دانشگاهیان پس از آغاز فعالیت آموزشی

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس به منظور حفظ و مراقبت از سلامت دانشگاهیان اقدام به تدوین راهنما در خصوص ایجاد تمهیدات لازم و پس از آغاز فعالیت آموزشی و اداری و تا بر طرف شدن شرایط ویژه و مراقبت از عوامل محیطی و کاهش بار آلودگی کروناویروس نموده است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس به منظور حفظ و مراقبت از سلامت دانشگاهیان اقدام به تدوین راهنما در خصوص ایجاد تمهیدات لازم و پس از آغاز فعالیت آموزشی و اداری و تا بر طرف شدن شرایط ویژه و مراقبت از عوامل محیطی و کاهش بار آلودگی کروناویروس نموده است که با توجه به آن می‌تواند در جلوگیری از شیوع و کنترل کروناویروس موثر باشد و جهت بهره‌برداری و دستور اقدامات مقتضی به کلیه واحدهای دانشگاهی ارسال می گردد.

با توجه به پیدایش بیماری کووید ۱۹ و اعلام پاندمی و قابل انتظار بودن فعالیت مجدد این ویروس پس از عبور از شرایط اوج فعلی و در نیمه دوم سال افزون بر سایر بیماری های ویروسی تنفسی فصلی تمام پیشنهادات و تدابیر ذکر شده با نگاه بلند مدت و برای کل طول سال می باشد.

فرصت پیش آمد ای کنونی پیش از حضور کارکنان و بازگشت دانشجویان زمان مناسبی است که تمامی تمهیدات به منظور آمادگی برای شرایط خاص مورد انتظار در طول سال اجرایی شود که باید مغتنم دانسته و به نحو مقتضی استفاده شود.

در این راهنما مطالب به صورت سر فصل های مهم زیر آمده است:

توصیه های بهداشتی برای کلیه بخش های اداری دانشگاه

توصیه های بهداشتی در دانشکده ها

توصیه های بهداشتی در کتابخانه

توصیه های بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی

توصیه های بهداشتی در تربیت بدنی

توصیه های بهداشتی در آشپزخانه

توصیه های بهداشتی در سلف غذاخوری

توصیه های بهداشتی در بوفه مواد غذایی

توصیه های بهداشتی در سرویس ایاب و ذهاب

توصیه های بهداشتی در محوطه دانشگاه

برای دریافت متن کامل راهنمای پیشگیری و کنترل کووید19 اینجا کلیک کنید.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.