گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 358101

زمان برگزاری امتحانات دانشجویان دانشگاه تبریز

رئیس دانشگاه تبریز گفت: در راستای حفظ سلامتی دانشجویان و جلوگیری از شیوع کرونا آزمون مقطع کارشناسی درپایان نیمسال دوم ۱۳۹۹-۱۳۹۸ فقط بصورت مجازی برگزار شود و شروع آزمون‌ها از هفتم تیر ماه به بعد است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ میر رضا مجیدی، رئیس دانشگاه تبریز در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به نحوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم گفت: نظر به اینکه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری تصمیم گیری در این زمینه را به دانشگاه‌ها محول کرده است برگزاری آزمون کارشناسی بصورت مجازی و مقطع تحصیلات تکمیلی براساس تشخیص اساتید و دانشگاه بصورت مجازی یا حضوری خواهد بود.

مجیدی در مورد نحوه آزمون نیمسال دوم مقطع کارشناسی تصریح کرد: در راستای حفظ سلامتی دانشجویان و جلوگیری از شیوع کرونا آزمون مقطع کارشناسی درپایان نیمسال دوم ۱۳۹۹-۱۳۹۸ در دانشگاه‌های استان آذربایجانشرقی مقرر شده است آزمون مقطع کارشناسی فقط بصورت مجازی و غیر حضوری برگزار شود و شروع آزمون‌ها از هفتم تیر ماه به بعد است.

رئیس دانشگاه با اشاره آزمون مقطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد –دکتری مطرح کرد: آزمون مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های استان آذربایجانشرقی بر اساس نظر وتشخیص اساتید و دانشگاه‌ها میتواند بصورت حضوری یا مجازی برگزار شود.

وی با اشاره به نحوه برگزاری کلاس‌های عملی در مقاطع تحصیلات تکمیلی افزود: دانشجویان بومی مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت برگزاری کلاس‌های عملی میتوانند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از هفته آینده با هماهنگی اساتید و دانشکده به آزمایشگاه‌ها مراجعه کنند.

مجیدی درخصوص نحوه برگزاری کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی دانشجویان غیر بومی مقاطع تحصیلات تکمیلی خاطر نشان کرد: در راستای فراهم آوردن امکانات رفاهی برای دانشجویان غیر بومی مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت برگزاری دروس عملی و آزمایشگاهی بایستی کلیه دانشجویان کارشناسی ساکن خوابگاه‌ها تا پایان خرداد ماه خوابگاه‌ها را تخلیه و تحویل دهند تا معاونت دانشجوئی دانشگاه‌ها نسبت به آماده سازی خوابگاه‌های دانشجویی برای هر دانشجو یک اتاق بر اساس پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند و بعد از آماده سازی از هفتم تیر ماه دانشجویان غیر بومی تحصیلات تکمیلی به دانشگاه مراجعه کنند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.